Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetetlen, hogy még mindig....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen, hogy még mindig. Miért nem tudom őt elfelejteni? Rettenetesen hiányzik!

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Most már több mint 8 hónapja vagyunk külön a barátomtól, de én még mindig szeretem. Nevetségesen hangozhat, de így van. Szakításunk után nem beszéltünk majdnem 6 hónapig, de ez augusztusban megváltozott. Ő kezdeményezett, de nem akartam bele látni semmit, hiszen neki utánam 2 hétre rá volt már barátnője. Ehhez mérve nem is beszéltem vele. Aztán első beszélgetésünket egy második követett ami, kicsit belsőségesebbre is fordult. Nem, nem történt köztünk még csak érintkezés sem, de elbeszélgettünk foci közben. Viszont ez után történt valami ami meghatározhatja az érzelmeimet. Egyik jó barátommal főzöcskéztünk (férfi az illető) de meghívott egy üdítőre a helyi kultúrházba. Ott volt az exem is a haverjaival. Majd egyszer csak ott volt mellettünk. Mi épp a születésnapomra koccintottunk amikor a haveromat kihívta az exem és megkérdezte tőle, hogy van-e köztünk valami.. Barátom természetesen azt mondta, hogy semmi nincs hiszen még szerelmes beléd a csaj. Mondanom se kellett, hogy utána oda jött hozzám és leakart fektetni. Nagyon szerettem volna, de még is ott van neki a barátnője akivel már majdnem 9 hónapja együtt vannak..Attól, mert szeretem nem akarok neki rosszat így ami akkor ott történt csak az exem én és a barátom tudja, mert nála voltunk fent. Itt hozzá tenném, hogy az exem most töltötte a 32éves kort és fél évig jártunk a válása után. Szóval még azt se mondhatnám, hogy fiatal és nem tud normális döntést hozni. Nem történt köztünk ott akkor egy csóknál több, de azóta ismét megtudnék érte bármit tenni! Reálisan látom, hogy némi esélyem azért is van, vagy tényleg annyira elvakít az érzelmem, hogy nem látom?:O

Kérem valaki egy tanácsot adjon, mert hihetetlenül szeretem ezt az ember fiatal korom ellenére. Nem érdekel, hogy 32 éves és 2 gyereke van.. Mert szeretem. A válaszokat köszönöm. Az "okos" beugatásoktól kíméljetek.


2011. okt. 11. 20:20
 1/8 The Nuke ***** válasza:

Uhh! Hát ez érdekes!

Esélyed biztos van nála!

De szerintem 1 semmirekellő alak, kár hogy foglalkozol vele.

2011. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 32 éves pasinak tudnia kellene mit is akar. Ha téged akarna akkor szakítana a mostani párjával és veled lenne. Szerintem nem látod reálisan a dolgokat. Elvakít a szerelem. Csak úgy tudod elfelejteni,ha keresel párkapcsolatot magadnak. Járj el bulizni, ismerkedj, hátha kialakul valami és túl leszel ezen a fickón.
2011. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is hasonló szituban vok,én is beleszerettem 1 33éves férfiba és 8 hónapig együtt is vtunk de őt zavarta a korkülönbség..minden jó volt,kivéve h ennek az egésznek nincs jövöje..meg is csalt az exével , majd még folytattuk,majd szakítottunk ,majd 3hónap után ujra felkeresett,ugy tűnt ujra akarja kezdeni..majd elment a városból és közölte h az exével ujjáéledt..csak nem értem h engem akk miért keresett fel ujból..?de még így is szeretem és nem tudom kiverni a fejemből már hónapok óta..

állandóan várom hátha megszólal a telóm és rájön h én kellek neki..de nem..és nagyon nehéz..


viszont szerintem felejtsd el ezt a férfit,bár tom,h nem könnyű,de ha te kellenél neki akkor még mindig csak veled lenne..

21/L

2011. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem ittál eleget ha eleget iszol előbb utobb elhalnak azok az agy sejtek és neuronok amikben az ö emlékei algorizálodtak a memória felületeiden.(népi gyógymód)


cornel

2011. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem faragj egy kókusz golyót az ő képmására és ölelgesd, teljes szivedből lelkedből, hogy szertem a kókusz golyót


f

2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hidd el kedves második eljárok bulizni és ismerkedek is. De mindenkiben őt keresem azt hiszem.Lehetett volna rá lehetőség, hogy összejöjjek valakivel szerencsére nem is egyszer. De nem bírtam az utolsó lépésnél mindig visszakoztam.Mindig meghátráltam talán titkon azért is, mert vártam rá. Most, hogy itt volt a lehetőség úgy érzem elszalasztottam, de egyben boldog is vagyok, hogy amikor arra került volna a sor, hogy lefekszem vele nemet tudtam mondani neki bármennyire is szeretem. Viszont ez után az éjszaka után ismét meg akarom őt. De a lélek nem visz rá arra, hogy tönkre tegyem a kapcsolatát.


Kedves negyedik. Hidd el sírtam és ittam eleget miatta, hogy a neuronjaimból kiégessem őt és lásd még sem sikerült ;) Wilsont, meg nem csinálnék magamnak.. nem lakatlan szigeten vagyok azt hiszem.

2011. okt. 11. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:
*szerezni (ez kimaradt)
2011. okt. 11. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónap nudli, nekem van olyan, akit több mint egy évtized után nem sikerült elfelejteni...
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!