Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy hallottam hogy a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy a lányokat többekközött ugy lehet "magunkba bolondítani" hogy ha kicsit bunkók vagyunk velük (vagy valami ilyesmi), ez igaz?

Figyelt kérdés
de nekem ha tetszik vagy már többet is érzek iránta akkor én nem tudok bunko lenni vele ilyenkor mi a teendő?
2012. jan. 25. 08:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
22%
a nő amint érzi, hogy oda van érte a férfi már vesztett helyzetben van! egy nőnek egy megszerezhetetlen, misztikus figura kell aki teljes egészében soha sem lehet az övé. ezért van az, hogy a rendes férfiakat általában megcsalják, kihasználják, otthagyják, de sokszor még csak esélyt sem kapnak. ez már csak így működik!
2012. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

ma 09:27


Jól látod, ez az amiről én is írtam.

2012. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Való igaz, h a nőknél a bunkóság is pozitívum, de az a legfontosabb, h jól nézz ki.
2012. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
A buta plázacicáknak ez jön be, de az intelligens nőknek a törődés, figyelmesség és kedvesség jön be. :)
2012. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
78%

"A buta plázacicáknak ez jön be, de az intelligens nőknek a törődés, figyelmesség és kedvesség jön be. :)"


Ez is igaz, kérdés hogy a 15-25 éves korosztályban melyik van döntő többségben. Mert ugye mi a menő? Ha rózsaszínre festett hajjal, meg 3cm műkörömmel, kidobott cicivel, VV-s példaképekkel a fejünkben mászkálunk a plázában, vagy az ha normális értékrendünk van?

2012. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
09:34 Nem igaz, az intelligens nőknél se megy semmire az ember kedvességgel meg figyelmességgel.
2012. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%
utolsó akkor nagyon nem találkoztál még normális értékrendű lánnyal
2012. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
60%
Valszeg mert nincs is olyan :)
2012. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
hát ha így gondolod,nem is fog veled ilyen összejönni
2012. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18%

kedves kérdező,teljesen igazad van,legyél csak bunkó meg gyökér,de viríts mellé vastag tárcát és egy BMW-t is!

máskülönben egyedül maradsz!

és feltétlenül hallgass a többiek szánalmas véleményére!

annyira nevetségesek vagytok!:D

24n

2012. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!