Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy hallottam hogy a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy a lányokat többekközött ugy lehet "magunkba bolondítani" hogy ha kicsit bunkók vagyunk velük (vagy valami ilyesmi), ez igaz?

Figyelt kérdés
de nekem ha tetszik vagy már többet is érzek iránta akkor én nem tudok bunko lenni vele ilyenkor mi a teendő?
2012. jan. 25. 08:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Persze, egy intelligens lánynak az jön be ha bunkó vagy, és egyenesen beléd fog szeretni ha nyilvánosan leköpöd. :)
2012. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
mégis majdnem mindenki ezt szajkózza
2012. jan. 25. 08:49
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert a 15-25 éves lányok döntő többsége sötét mint az Etióp éjszaka.
2012. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
46%

én személyszerint nem szeretem ha egy fiu bunkó velem de a korosztályom többsége se

14 L

2012. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Én 20 évesen találkoztam egy olyan fiúval aki ismeretlenül is felajánlotta, hogy segít cipelni a cuccom (költöztem a koliba), kedves volt velem, és udvarias is.

Na, le is csaptam rá! 22/L

2012. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet!

A bunkó pasik sosem vonzottak, nem is fognak, viszont, ha egy férfi előzékeny, udvarias, rögtön felfigyelek rá...

KEdves kérdező, mahraság amit írtál...

25/l

2012. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
40%
Én pedig nem egy sztorit hallottam ahol a kedves, és előzékeny "jófiút" megcsalták mert nem volt elég izgi, és túl kényelmes/unalmas volt hogy mindent megadott. Gondolom nektek is ismerős a történet.
2012. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok,de mindig is irtóztam a buta,igénytelen,bunkó pasiktól
2012. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
lehet hülyeség amit irtam de # 7/8-nak a sztorija tipikus ebben az esetben szerintem
2012. jan. 25. 09:24
 10/39 anonim ***** válasza:
51%

a kicsit bunkót a nők nem úgy értik mint mi férfiak. a kicsit bunkó a nők olvasatában a férfiassal ér fel.

pl: ha folyton kedves vagy egy lánnyal akkor egy idő után kutyába se fog venni. viszont ha néha távolságtartó vagy, nem figyelsz rá akkor ő fog jobban igyekezni.

egy tucat magát értelmesnek tartó lányt láttam már kullogni a barátja után. semmi kézen fogva sétálunk hanem a nő a második vonalban megy a "férfi" előtt.

teljesen mindegy, hogy itt mit mondanak a nők! az ösztöneiket nem tudják felülírni, a végén úgyis a kicsit bunkó+beképzelt=férfias emberek mellett kötnek ki. a kedvesség, érdeklődés, törődés csak másod-harmadrendű!

2012. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!