Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy hallottam hogy a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy a lányokat többekközött ugy lehet "magunkba bolondítani" hogy ha kicsit bunkók vagyunk velük (vagy valami ilyesmi), ez igaz?

Figyelt kérdés
de nekem ha tetszik vagy már többet is érzek iránta akkor én nem tudok bunko lenni vele ilyenkor mi a teendő?
2012. jan. 25. 08:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
A nők gyakran összekeverik a bunkóságot a határozottsággal, az agresszivitást a férfiassággal, egyszerűen azt hiszik, hogy az a jó pasi, aki bunkóskodik, agresszív. Ez egy elég elterjedt tévképzet.
2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem imponál, ha egy pasi bunkó velem.Legen határozott,persze,de ha sokat bunkózik,biztos nem foglalkozom vele tovább.
2012. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Én utálom a bunkó pasikat.Mi értelme bunkónak lenni? semmi.Elég lelki szegény csajoknak jön be a bunkó pasi.
2012. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Ha valaki papucs az jobb?
2012. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én, hogy látom ezt a saját szemszögemből. Ha jól nézel ki lehetsz kicsit bunkó, addig, amíg meg nem szerzed a lányt. Nálam ez bejött. Egy jó pasi, aki először kedves volt, utána kicsit összevesztünk, mert nem írt nekem és elkezdett flegmázni, 2 nap múlva összejött egy lánnyal és rám jött a féltékenységi roham, és elkezdtem őt oltogatni, meg a csajt is. Elég bunkó volt mert próbált sértegetni, szerencsére én nem veszem magamra a dolgokat. Azóta nem beszéltünk de nekem nagyon bejön a fiú és nem érdekel, hogy miket mondott, mert én is mondtam neki olyanokat, ami nem volt szép. Én belé szerettem :$

Persze ez egyén függő. A lányok 90%-ának ez biztos nem jön be, és ha párkapcsolatban is ezt csinálná az már nem tetszene.

2012. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
77%

tökéletes példa VV Sittes Gergő! az összes csaj oda volt érte a való villában, az egyetemet végzett csaj is.

pedig sittes, beképzelt majom, játszotta az agyát.

itt nyilván minden nő kikéri magának, hogy ő ilyennel soha, csak aztán a való életben futnak a ilyenek után!

csak kamu szöveg, hogy megértő, kedves, törődő, rendes állással rendelkező férfi kell! maximum arra használják őket, hogy a 2 szemétláda között van aki kedvesen udvarol, van akit érzelmileg le lehet "húzni"...

hány példát tudnék amikor a rendes srácot lehúzta-megcsalta a barátnője, felesége! egy kis piti "gengszterrel" mert az olyan tökös volt, férfias.

na meg amikor a lányok a főiskoláról a piti drogdílerekkel vannak akik főállásban valami 8 általánost igénylő munkát végeznek...

lányok, hogy nem szakad le a plafon amikor írjátok ezt a sok hazugságot! legalább egy anonim oldalon nem kellene a képmutatás!

2012. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

09:34 vagyok. Magamból indultam ki, de mindegy.


19l

2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Összekevered a szezont a fazonnal.Ne legyél papucs,legyél férfi,ennyi.22l
2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én értem, miről van szó. A "kicsit bunkó" ebben az esetben azt jelenti, hogy a férfiban van férfiasság, határozott, a kedvesség és az előzékenység nem azt jelenti, hogy folyton a valagamban liheg, rámtelepszik, naponta 30x felhív, esetleg sokat érzelgősködik és sír, mert az papucs viselkedés, ami ugyanolyan taszító mint amikor valaki igazi bunkó. Igazi bunkó alatt az udvariatlan, ostoba, beképzelt alakokat értem.
2012. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
56%

Elolvastam a válaszaitokat, hát kacagnom kell rajtatok :)

Minden férfi nyomja ezt a dumát, hogy jaj persze a nők csak hazudoznak itt össze- vissza de mindenkinek a bunkó srác kell... na persze, aztán meg jöttök ide sírni, hogy nincs egy normális lány, akinek kellenétek. Na de ilyen hozzáállással hogy is lenne? Nem tudom, hogy milyen körökben mozogtok, de talán szét kéne nézni máshol is, mert annyira beszűkült ez a gondolkodásmód, hogy az hihetetlen :)

Érdekes, én nem járok olyan helyekre, ahol ezek a plázacicák meg sittes drogdíler srácok vannak. Nem azt kéne nézni, hogy manapság mi a menő, hanem olyan társaságot, olyan helyeket keresni, ahol hozzád hasonló normális emberek vannak! Mert van ilyen, csak nem tudtok tovább látni ennél, hogy pláza, diszkó, kocsma... stb

Elismerem, az ilyen helyeken a többségre igaz, amit mondtok, dehát könyörgöm, ha ez ennyire nem szimpatikus senkinek, mégis miért ilyen helyeken tölti az életét, és miért ilyen emberek közt? Mert egy normális értékrendű ember elsőre unalmas és észre se veszitek...

Ismerős ez a probléma, számtalan barátnőm hajtja az ilyen srácokat, hogy a lényeg, hogy jól nézzen ki, ő legyen a legnagyobb menőgyerek, hát, mondanom se kell, aztán nyavalyognak, hogy megint mekkora szemét volt a srác... ugyanígy vannak ilyen fiú ismerőseim is, összejönnek egy ilyen tipikus ostoba libával, aztán csodálkoznak, ha jobban megismerik és rájönnek, hogy milyen kis sekélyes szegény lány... de ez előre is várható lenne, csak tovább kéne nézni a külsőnél. Mindkét nem ilyen, a többség felületes.

Az én barátom pont olyan srác, akire azt írjátok itt, hogy milyen jófiú, meg kedves, rendes, udvarias...stb, és én meg majd biztos megunom és megcsalom. Hát nem! És sokan hiszik ezt rólam, hogy van esélyük nálam, mert ők sokkal izgalmasabbak... egy fenét. Ha tudnátok hány embert hajtok el hetente... Egy darabig idegesített ez a hozzáállás, de mára már csak nevetek rajta. Siránkozik mindenki naphosszat, szidjátok a nőket/férfiakat, de az égvilágon nem tesztek semmit és észre se veszitek, hogy talán nem az ilyen felületes embereket kéne hajtani...

jajj...

és a válasz a kérdésre: nem igaz!

És kérdező, ne is akarj bunkó lenni, örülj neki, ha nem vagy az! Egy igazán értékes lány annak fog örülni, ha kedves vagy, nem pedig annak, ha bunkó! Inkább legyél büszke magadra! :)

2012. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!