Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magamba bolondít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
a pasi akit szeretek és állítólag ő is engem,gyakran csinál olyat h eltűnik napokra amikor nem válaszol hiába írok neki,meg nem lehet sehogy elérni.sokszor az van h én futok utána.és ezen szeretnék változtatni.hogyan tudnám azt elérni h érdekesebb legyek számára,és észbe kapjon,és ő keressen gyakrabban?segítsetek.állítólag nagyon szeret.
2011. márc. 15. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira szeret, akkor majd úgy is fut utánad, ha meg nem, akkor az nyilvánvaló.
2011. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Úgy futhatna utánad maximum HA SZERET, ha te is leszarnád őt. Akkor úgy menne utánad, mint te őutána.

2011. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ne keresd, hogy ő kereshessen!
2011. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom h nem kéne keresnem,de úgy félek h esetleg nem fog akkor ő sem keresni.meddig várjak arra h keressen?mennyi idő után adjam fel,és lássam be azt h nem kellek neki?ha mennyi ideje nem keres?ti meddig várnátok?
2011. márc. 15. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hét max
2011. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 1hétig vártam hagy keressen. aztán 2.héten rákapcsoltam, írtam neki smseket h hiányzik stb. nem írt vissza. 5.napon már elértem h talizzunk. és most már ő is keres:P:D L
2011. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Hozd ki magadból a maximumot. menj el szoláriumba, legyen szép a hajad és mosolyogj, amikor együtt vagytok. Legyél játékos, aranyos , érdekes, én ilyen trükkökkel bolondítottam magamba valakit.
2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet nálam! Csak egy kis távolsággal megbolondítva.

Van hogy eltűnik.. és csak 4-5 nap múlva keres ekkor én is ezt csinálom " eltűnök" és csak napok múlva.. és szűkszavúan kicsit közömbösen reagálok, hogy érezze Tenni kell valamit vagy elveszít. Hidd el ha valóban szeret akkor menni fog utánad és faggat hogy mi a baj stb..;)

2011. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyél sok fokhagymát, mert az ütős hatású. Egy lehelet és már fekszik is, és kész is a szex baba, dildóval kombinálva. Amúgy kend be a pinád pillanat ragasztóval, akkor biztosan "ragaszkodni" fog hozzád!

Amúgy most tök komolyan szerintem, biztosan félre dugja a kolbászát, ha ennyiszer eljár!

2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!