Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám magamba bolondítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamba bolondítani? (több lent)

Figyelt kérdés
van egy lány aki régen nagyon jó barátom volt most jó formán lese szar és mondta is... tudja hogy szeretem van még esély vagy tudnék valamit tenni ez ügyben?F17
2010. szept. 16. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Kábítsd el.

Mondjuk fingj az orra alá!

2010. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel, mond neki h hiányzik a társasága ha viszonozza ő is felkeres vagy te is hiányzol neki akkor beszélgess vele és tölts vele minél több időt, ha nem kölcsönös a dolog fölöslegesen ne törekedj :)
2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

meg kell szervezni az akciót egyeztessük órainkat 20:25 van..MOST

Rendben,végigmegyünk a parkolón az öröket elkábítjuk kloroformmal,felmászunk a tűzlépcsőn a tetőről be a szellőzőbe.a 3. emeleten jobbra ki lehet menni.azon az emeleten mindenki pontban 19:00 kor végez. pontosan 24:00 ig van időnk amikor a takarító megjön és körbenéz és lemossa az ablakot.miután kimásztunk a szellőzőből a maradék csapattársaknak kinyitjuk az ablakot ha be van zárva kénytelenek leszünk üvegvágót alkalmazni, észre veszi a takarító. miután bent vagyunk a járőrözőket leütjük és félre húzzuk.Jack felveszi az egyenruhájukat és fuldokló őrnek adja ki magát. 23:00, amíg jack fuldokol mi átmegyünk a folyosón és besurranunk a raktárba. a C4-eket piramisi szisztéma szerinte elhelyezzük. a raktárból elhozzuk a tervrajzokat.

23:25 Jack feláll és azt mondja hogy jól van és csatlakozik hozzánk. a 5. emeleti b folyosón. ott a szellőző csatorna be van zárva de az ablak nyitva van szellőztetés céljából. 23:45 John megérkezik a furgonnal a tetejére erőltetett matraccal amire kiugorva megússzuk a zuhanást. 24:00 a takarító észreveszi a lyukat de mi már az autóban ülünk. Mindenkinek világos?

2010. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azt kérdeztem mindenkinek világos?!
2010. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
enyém a legrosszabb kommandós osztag a földön ..
2010. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szard le, nem poén b@zd. Ha látja, hogy akármikor megkaphat téged akkor minden tekintélyednek annyi és sose fogod érdekelni. Tudom nehéz ez ha szereted de ez van, addig is élj kicsit hajts más lányokra, és ha mázlid van féltékeny lesz és rád startol. Remélem világos. tapasztalatból mondom öcsi
2010. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy hallgass a kommandós barátomra... a döntés a tied
2010. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igaza van az előzőnek XDXDXD

mi lányok téll így működünk XD én is egy olyan fiúra hajtok akinél tom hogy szinte alig van esélyem.. :) de ez van fogadd meg az előzőt és lesz ami lesz... :)

2010. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én se mondhattam volna szebben!

Előléptetlek al-osztagvezetövé!

2010. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uram, köszönöm, uram!
2010. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!