Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek mi már 7 éve vagyunk együtt és a gyerek után nekünk volt egy 3 év amikor vagy volt sex vagy 1-2 hónapig nem volt. Utólag kiderült olyan gyógyszert kaptam ami teljesen a nullával egyenlővé tette a szexuális vágyamat. Sajnos a párom nem bírta tovább és kétszer is megcsalt. Nagyon fájt és dühös voltam rá mert mindig azt hajtogatta, hogy de Ő szeret és velem akar lenni de a "Sex" és persze az újdonság. Na hagyjuk ezt. Szemét dolog mindenféleképpen.Most fordított a helyzet és neki van most olyan baja ami miatt nem megy a sex neki és én elég megértő vagyok de nagyon nehéz. Tudom, hogy hiányzik a sex neked is de ha annyira fontos a párod tiszteld meg annyival, hogy nem csalod meg és vegyél inkább egy vibrátort és okozz úgy örömet magadnak addig amíg meg nem oldod a helyzetet vagy ha nem megy lépj tovább. És ne nyugtasd magad, hogy ez így normális mert nem az.


27/N

2012. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!