Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 mountain ***** válasza:
100%
Bocs a hibákért,de reggel volt!! :D
2012. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem én vagyok a kérdező, mégis az én ügyem került itt most előtérbe - ezért elnézést a kérdezőtől.

Szóval: amíg szexhiányos p*csa voltam, akkor tényleg napi szinten veszekedtünk. Amióta viszont nem birtokolni akarjuk egymást, azóta tudunk normálisan beszélgetni, együttműködni, kompromisszumokat kötni. Sokkal jobban működik, mint előtte. A helyzet azért nem olyan fekete és fehér, mert

1. a gyerek nem "átlagos", hanem van egy pszichiátriai problémája, ami miatt nem tudjuk, hogyan viselné a válást. Lehet, hogy könnyen, de lehet, hogy totálisan megviselné, és sokat romlana az állapota (ami így sem egyszerű).

2. A férjem minden változástól betegesen retteg. Én úgy ismertem meg, hogy évek teltek el az előző (a végén már igen-igen rossz) kapcsolata óta, és úgy kellett felmosnom a padlóról, hogy egyáltalán működőképes legyen a kapcsolatunk. Aztán később másoktól hallottam, hogy a szakítás után mély depresszóba esett, ami évekig tartott. Rá egyszerűen így hat, ha a korábbi biztonságos közege valamiért megváltozik. Márpedig ha a válás nem is viselné meg a gyereket, egy depressziós apa biztosan nem tenne jót neki...

Szóval, amint leírtam, a korábbi napi szintű hangos veszekedések megszűntek, a kapcsolatunk sokat javult (emberileg), én magam sokkal kiegyensúlyozottabb, türelmesebb vagyok. Csak előnyét élem meg a nyitott házasságnak. Lehet, hogy ez szörnyen hangzik, de akkor is azt gondolom, hogy bár ez a helyzet nem jó, de a lehetséges alternatívák közül ez a legjobb.

2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 mountain ***** válasza:
71%
STOP!!!! Át kell gondolnom! Ezekre nem gondoltam. Lehet,hogy a te esetedben más nézőpontból kell szemlélnem? Ezek az indokaid most erősek voltak.
2012. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező direkt kérte, hogy aki csak ribancozni tud, ne válaszoljon! Érdekes, hogy a pasik milyen hevesen reagálnak erre a témára...pedig ők nem 3/4 évet, hanem 2 hetet sem bírnának ki, rohannának egy megértő nő karjaiba!!!! Kérdező: szerintem nem vagy ribanc. Viszont nem megoldás, hogy máshol keresed a szexet, higgy nekem, ugyanezt csináltam végig, 5 évig reménykedtem, hogy rendbe jön a dolog a volt párommal (akit mellesleg imádtam). Beszéljétek meg, menjetek párterápiára, és ha nem megy, akkor szakítsatok és kezdjetek új életet.
2012. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
74%

szerintem csak az a gond vele hogy egy ilyen dolog nem tud titokban maradni, ennek jelei vannak es lesznek...


en elmeletben el tudom fogadni, 26evesen meg tul fiatal vagy hogy megvont ezt magadtol. tehat hajra :)


35F

2012. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

9 hónap nagyon sok idő. Miért nincs szex? Beteg? Ha csak nem kivánja, akkor szívás, mert neked is olyan pasi járna, aki szeret dugni (veled).

A kettősjáték hosszútávon nem működik úgyse.

2012. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
45%
A teljes helyzetet nem láthatom át, így elítélni sem tudlak. Bíztos nem könnyű neked. Akármelyék utat választod, arra vigyázz, hogy ne sérülj nagyot.
2012. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
Miert nem valsz el ? Az nem megoldas hosszu tavon hogy innen a puszi onnan pedig a farok! Nezz tukorbe,mit latsz ?
2012. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
62%

3/4-ed éve nem feküdtetek le? Ez akkor nem párkapcsolat,hanem lelki társi viszony. Érthető,hogy felnőtt nőként igényed van ennél többre is.

Aki leugat,az képmutató *******.


üdv.:

25/F

2012. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
67%
Hallottal-e mar eletedben a kolcsonos husegrol ? Undorito amit irsz !
2012. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!