Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
67%
Hallottál-e már életedben kölcsönös szexről? Nyilván csak olyanról hallottál... na akkor képzeld el, hogy minden nap álló farokkal fekszel le, és ott van melletted az, aki kielégíthetne, de nem teszi. Akkor is hűséges maradnál?!
2012. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen elvalok es tovabbmegyek,de lehet van aki a maszokizmust elvezi !
2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 mountain ***** válasza:
27%
16.00! Na az azért egészen más. A nők akkor is meg tudják tenni,ha nincs kedvük.
2012. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnék?

Eltemetnélek téged élve, és évekig felvenném a nevedben az ösztöndíjadat.

2012. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 Hanariko ***** válasza:
51%

"Ez van, ha a nőknek kinyalják a seggüket. A pasi szereti, figyel rá, költ rá, robotol, hogy legyen a csaj meg elkényelmesedik jó dolgában.

Nem rég volt egy kérdés, ahol a csajt a pasija ütötte, verte, terrorizálta, így fel sem merült benne a megcsalásnak még csak a gondolata sem. Úgy látszik a nőknek ez kell."


Az ilyen nők nem azért nem csalják meg a párjukat, mert hű de jó nekik az ilyen palikkal, hanem mert félnek. Normális férfi pedig nem tart rettegésben egy nőt.

Egyébként az hogy költ rá, robotol, meg ahogy fogalmaztad "kinyalja a seggét" rohadtul nem pótolja az érzelmi részt, ebbe beleértendő a szex is. (pláne ha odafigyelés alatt is csak tárgyi dolgokat, ajándékokat értünk)

2012. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 Hanariko ***** válasza:
Ettől függetlenül persze undorító a megcsalás és nem megoldás, de sokan leírták már, hogy akkor meg hagyd ott. oké, hogy nem kell egósnak, meg elszálltnak lenni, de a nagyon szerény, sőt itt már nem szerényről hanem önbizalomhiányról beszélünk, az sem jó. Épp olyan taszító mint a nagy egó, pont azért mert mindenre kihat.
2012. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%

őő nem olvastam végig a kommentes részt, de nem értem miért vagy a barátoddal. szerintem nem kellene. azt írtad mert nehéz kiszállni egy kapcsolatból hirtelen. háromnegyed éve nem szexeltetek, nem olyan hirtelen az. ha ennyire probléma, leléphettél volna, nem kell hazudozásról tárgyalni... a lényeg szerintem, senki ne csalja meg a párját, előtte szakítson vele ha szexelni akar. nekem ez az aranyszabály. nem kell itt lelkiismeret furdalás létét v nem létét keresni. tehát: szerintem nem lehet elfogadni.

és kit érdekel a statisztika?

2012. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
83%

Én nem olvastam el a többi választ de akkor jöjjön az én történetem:

Barátom motor balesetett szenvedett. A nemi szervét is érintette a dolog. Nem állt fel neki. Ettől meg depressziós lett. Többször is mondta nekem mint alternatívát, hogy keresek mást, aki ki tud elégíteni.


Fél évig derekasan tarottam magam. Mondogattam majd jobb lesz, majd jobb lesz. Aztán kezdet egyre jobban legyőzni a vágy. Úgy éreztem majd meghalok egy jó dugásért...

Aztán eltelt már egy év is. Úgy éreztem nincs tovább. Szeretem őrülten a párom ,de kell már a szex is mert megbolondulok.

Kerestem is egy kollégát. Benne is volt a légyott-ban. Megdumáltuk a randit. Vártam nagyon.

Aztán el kezdetem gondolkodni, magamba nézni, hogy miért teszem ezt, vajon ez fair a másikkal szemben ,vajon tényleg szeretem a párom? Vagy csak sajnálom, hozzá szoktam?

A végén azt hoztam ki a dologból ,hogy jobban sajnáltam a párom mint magam, hiszen minden a háta mögött ment. Talán én sem tettem meg mindent a dologért, vagy nem jó oldaláról közelítettem felé ,de rájöttem ,hogy a becsületem nem ér annyit, hogy ezen elcsússzon. Már feladtam magam mint nő, és a becsületem is legyen oda? Hiszen engem pont így ismert meg a párom. Becsületesnek és egyenesnek. Sziklaszilárdan álltam a sarat mindenki és minden ellen és soha nem kellett sunnyognom, titkolóznom senki előtt. És elszégyelltem magam.

Lefújtam a randit. Megindokoltam és bocsánatot kértem.


A barátommal újraépítettem mindent. Fél évre rá már minden rendben volt. Szépen visszacsempésztem a szexualitást az életünkben. És így utólag örülök, hogy így döntöttem. A megcsalás nem megoldás semmire. Minek bonyolítani az amúgy sem egyszerűt?

Lehet nektek is csak annyi kéne, hogy őszintén megbeszélitek és egy másik oldalról közelítitek meg a problémát.

2012. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 omba ***** válasza:
51%

Kicsit elkanyarodtatok a kérdéstől.

Szerintem 3/4 év szex nélkül, ha a nő próbálkozik is vele:

rendjén levő indok.

Azért elgondolkodnék egy olyan kapcsolat jövőjén, ahol ezt nem lehet megoldani.

Szóval, hogy a szeretőd többször is akarná?

Hát szerintem te is.


Mehet ez probléma nélkül, évekig is akár, de hát nagyon vékony jég.

2012. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatodat hazugságban akarod leélni? Ugye nem...
2012. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!