Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
48%

Tetves, szájba*szott, gerinctelen g*citartály vagy. Harminc felé ballagva, nevetséges, szar statisztikai adatokra hivatkozol és ennyivel elrendezed? Gondolom a te pofádra az is ráférne, hogy más kölykét felnevelteted szerencsétlen pasiddal. Méghogy a nőknek az érzelem sokkal fontosabb és a férfiak a szexmániás idióták.

Ha annyira szar vele, akkor miért nem hagytad már rég el? Remélem rájön és kitapossa a beledet, de a kis köcsögnek is.

2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
90%
Hát,mint Pasi biztos nem kellenél megint ....de megértelek a sex fontos dolog egy kapcsolatba.
2012. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelem, hogy a ribanc csajom pofátlanul félrekúr aztán elémb*sz egy diagramot és arra hivatkozik.

A statisztikák szerint, akik megcsalja a másikat, legyen az férfi vagy nő, 100%-ban egy tetves ribanc.

2012. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 mountain ***** válasza:
51%

Hú ez kemény! Tudjátok nekem meg az jutott az eszembe, hogy ha lenne párom, akit szeretek meg minden, és az éppen mikor nincs otthon egy másik pasi ágyában szexel, és közben liheg,kiugrik a szeme az élvezettől,öleli,meg mondja neki, hogy: Jaj de jó!! Mééég!!! De jól csinálod!!! Mindjárt megyek!! Moooooosssttt!!!!!!

Azt a....

El is ment a kedvem.

2012. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 Lifeishard ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy Te nyíltan állsz az ilyen dolgokhoz, mint a megcsalás, és ezt közölted is vele, meg azt, hogy ő is megteheti. Megkérdezted azonban, hogy ő hogyan gondolja? HA mondjuk cserébe jól pofán vágna, elverne, mint egy rongyot, és azt mondaná, én nyíltan állok az ilyen dolgokhoz, Te is megagyalhatsz, ha megcsallak, azt mondanád, minden rendben?

A Te kapcsolatod nem kapcsolat, mert érzelmileg csak a magad oldaláról tetted helyre, és ezt, ti. hogy önző vagy, próbálod megideologizálni. Nem az a baj, hogy szexet akarsz, de a hűség kimarad a dologból. Mondhatnád, hogy te "szereted" a pasidat, meg próbáltál/próbálsz rajta segíteni, teszel érte, hogy legyen szex, de ez csak vetítés, mert sokkal korrektebb véget vetni a dolognak, mint elárulni és hátba döfni a párodat, akinek ezek után tuti, h a maradék önbizalma is elszáll. (Mellesleg, ha ennyire önbizalom-hiányos, hogy maradtál vele ennyi ideig? A szex is működött több évig, csak az utóbbi időben lett bajos? Valami nem kerek...)

Éppen ezért, ha ennyire hiányozna a szex, amit ő nem tud megadni nekem, nem folytatnám, ha csak úgy tudnék mellette maradni, hogy megcsalom. Férfiaknak sem nézzük el, a különbség annyi, hogy ha férfi teszi, nem mentegeti magát, nem ideologizálja meg a gerinctelenségét, és nincs olyan, amit úgy hívnak, fene nagy női önérzet, ez az, ami bekapcsol, ha jogosan leribancoznak. Neked mondjuk ilyen sincs, mert nem nagyon izgat a dolog, de remélem, tévedek.

2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
12%

Ez van, ha a nőknek kinyalják a seggüket. A pasi szereti, figyel rá, költ rá, robotol, hogy legyen a csaj meg elkényelmesedik jó dolgában.

Nem rég volt egy kérdés, ahol a csajt a pasija ütötte, verte, terrorizálta, így fel sem merült benne a megcsalásnak még csak a gondolata sem. Úgy látszik a nőknek ez kell.

2012. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
84%

Már megtették egy páran előttem, nem mondom rád, hogy ribanc vagy, de szörnyű, rettenetes, megbocsáthatatlan dolgot tettél, amit megpróbálsz igazolni. Ez szánalmas, a másik nem ezt érdemli tőled. Szerintem ezt te csak azért mondod, hogy nyíltan állsz a dologhoz, mert nagyon jól tudod, hogy olyan állapotban van, hogy nem tenné meg veled, így nyugodt vagy. Így ez duplán szemétség. Szerintem ne folytasd vele így, és nem csak emiatt, TE meg sem érdemled őt, és az élet egyszer nagyon meg fog ezért téged büntetni.

26/L

2012. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó válaszoló vagyok: milyen dolog az már kiemelni, hogy a hibái ellenére szereted több éve? Ez a részedről egy EXTRA, te ettől úgy érzed, megteheted vele? Amit te leírtál, az egy normális kapcsolat ALAPJA: ismerjük a másikat, annak minden jó tulajdonságát, és minden hülyeségét, de elfogadjuk és szeretjük. De TE szerintem nem szereted őt. ÉS hiába kéred azt, hogy ne szidjanak azért amit tettél, úgyis lesznek itt még jópáran. Ez a mondat olyan volt, mint bikának a vörös posztó. Le lehet pontozni.

26/l

2012. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 mountain ***** válasza:
Kezdj új életet! Komolyan mondom! Vallj be neki mindent,vállald a szakítást,fejezd be a másikkal is,és indíts új lapról! Mentsd meg a becsületed,és legyen ez a nap az új életed első napja!
2012. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
59%

Rohadt, mocskos, szemét, emberalatti söpredék vagy. Ahelyett, hogy befognád a pofád, még jössz itt a statisztikával.

Az emberek szoktak gondolkozni, hogy vajon megéri nekem ez a kapcsolat, ha nem kapom meg, amit akarok, akkor érdemes vele maradnom. Ellenben az állatokra, ha rájuk jön a szaporodási kényszer, akkor dugnak az első szembe jövővel. Te kb, ezen a szinten vagy. ÉS mégis mit vártál, hogy majd mindenki könnyes szemmel gépeli be, hogy szegény lány, nyugodtan dugjál még vagy öt másikkal is? Mi a f.szért nem hagyod ott szerencsétlent, Remélem a következő pasid félholtra ver, ha megcsalod, vagy ő fog mindenkivel dugni a hátad mögött.

ÉS akkor még csodálkoztok, hogy a férfiaknak elegük van az ilyenekből és inkább elmennek k.rvázni.

2012. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!