Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még ott van az mondat: "amiben ő is hiányt szenved." Ez akkor azt jelenti, hogy aki téged...., annak is van barátnője? Tehát akkor mindjárt két embert árultok el? Ha valóban így van, akkor ha a párod nem is, de ez sem érdekel téged? Szállj magadba, és gondolkozz el, és ne hülye statisztikával takarózz! Növessz magadnak gerincet, hogy ha mertél félrekefélni, akkor merd bevallani is, és viseld a következményeit!
2012. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
73%
Van gerince, hiszen arra fektetik.
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
0%
El lehet fogadni én is így vagyok. Szerintem folytasd ezt a kapcsolatot.
2012. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
70%

teljesen értelmetlen az okod hogy mért nem szexeltek nem egyértelmű, és így értelmezhetetlen, ennek fényében tanácsra se, egyetértésre ne számíts.

nem értem ha ilyen a kapcsolatotok hogy alapvető dolgokat nem tudtok megbeszélni, minek/hogy vagytok együtt???? tiszta szánalom és nevetséges ez az egész sztori, azt meg végképp nem értem, hogy minek itt kérsz erre tanácsot vagy akármit?! 26éves felnőtt ember létedre!

a másik, még hogy 1x teszel egy ilyesmit, az egy dolog, de most meg itt előre betáblázod azt, hogy te ezt szépen folytatni fogod titokban, és akkor szerinted ez az élet rendje??? -.^ szerinted ez természetes, normális dolog?????? és akkor ha a barátod hirtelen úgy gondolja akkor egy csettintésre oda tudnál állni elé minden rosszérzés nélkül??? na ehhez is pofa kell

Tökre undorító, hogy ilyen gondolkodású emberek vannak!!

:((((

2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
19%

nem helyeslem, amit teszel. bár nincs túl nagy tapasztalatom a témában, mégis úgy gondolom, h ha együtt vagy valakivel, a legnagyobb gonoszság vele azt megtenni, h közben egy másikkal élsz szexuális életet. te tudod persze, felnőtt ember vagy döntésekkel, de ha nem akarod, h tönkremenjen előbb-utóbb az életed (mert be fog következni, ha így folytatod), akkor tisztázd a helyzetet és ne hazudozz tovább.


a férfiaknak pedig: nagyon intelligens dolog ler.bancozni egy nőt ugyanazért a tettért, amiért a férfitársaitokat hátba veregetitek. remélem, értelmesebb férfiakkal hoz össze a sors. szánalmasak vagytok.

2012. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
Unalmas már ez a hülye duma, hogy bezzeg a férfiakat támogatják a megcsalásban. Elég az oldalt nézni, ugyanúgy elítélik azt is.
2012. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves 45-ös Válaszoló!


Mi, férfiak, a férfiakat is elítéljük, ha félrekúrnak. Szerintem ezen az oldalon sem olvasni olyat, hogy "jól van, Tesó, helyes, így kell ezt". Nem szoktunk kifogásokat gyártani a megcsalónak, miért volt "igaza".

Ellenben nézd meg, ha egy nő lép félre, mindig akad egy-két nő, aki mentegeti, hogy szegény, valamit biztos nem kapott meg, blabla. A legjobb "mentő szöveg", hogy a férfi bezzeg megteheti. Ezzel pedig máris nem olyan nagy dolog az egész. Ez pedig gusztustalan.

Nem vagyok soviniszta, tudom, hogy az ide író nők többsége nem ilyen, de akkor a túloldalon se általánosítsunk.

2012. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 mountain ***** válasza:

Srácok! Nekem egyszer volt egy menyasszonyom. Nagyon szerettem. Együtt laktunk,étterembe dolgozott, és elkezdett későn haza járogatni,többször is. Egyszer aztán a sarokba szorítottam, és bevallotta,hogy a főnöke kezelgeti.

Azt nem kívánom senkinek. Akit én úgy szerettem,az velem ezt tette! Tudjátok milyen volt akkor ott? Mintha meglőttek volna. Komolyan! Éreztem hogy megy ki belőlem mindaz,amiért élni érdemes. Hónapok kellettek,amíg a családom valahogy életet vert belém. Erre azért már ők is megmozdultak.

2012. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:

ma 18:00


persze, de én nem mentegettem a kérdezőt. elítélem őt is.


nem olvasgattam végig az összes kommentet, csak általánosságban amit látok, az az. vannak kivételek nyilván, és tök jó, h te nem így gondolod. azonban tényleg rengeteg olyan pasi van még mindig, aki ugyanazt csinálja, mint a kérdező és az egyetlen "mentsége" az az, h férfi. ezt nagyon-nagyon igazságtalannak tartom, szerintem jogosan, és ilyenkor kicsit fel is forr az agyvizem.


de nyilván nem húzható ez rá mindenkire, az a jó, ha nem így gondolkodtok.

2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
56%

Mindenkinek, aki ribancozik, üzenem, hogy ha ő lenne ilyen helyzetben, akkor nem biztos, hogy ennyire elítélné...

Mert van, amikor két ember összetartozik valamiért (most tökmindegy, hogy mi köti össze őket: gyerek, gazdasági kötelék, vagy egyébként jól funkcionálnak együtt érzelmileg).

De ha nincs szex, az bizony megöli a kapcsolatot!!!! Úgy öli meg, hogy a nő is magába fordul, frusztrálttá, utálatossá válik, mert mi, nők, igenis szeretnénk jól érezni magunkat a bőrünkben, és ha ez megvan, akkor a párunknak is sokkal többet tudunk adni.

A szex hiányánál nincs rosszabb. Én is ezt nyögöm, évek óta. Egy hárpiává változtam. Megoldani nem tudjuk, pedig már mindent kipróbáltunk!

Ha elválok, azzal tönkreteszem a férjem, a gyerekem, ezt kellene tennem?

Én nem hinném. Inkább kívül keresem meg azt, ami a házasságomból hiányzik, és ettől boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. A férjemmel, a gyerekemmel.

Az vesse rám az első követ, aki maga soha nem vétkezett semmiben...

Nem kívánom senkinek, hogy ilyen döntéshelyzetbe kerüljön - sajnos, ahogy látom itt a gyakorikerdeseken, nagyon sokan járunk hasonló cipőben, naponta van hasonló kérdés, és mindig megy a ribancozás ezerrel - engem is leribancoztak már jópáran. De csak mosolygok rajta. :)


Szóval kedves kérdező, maximálisan megértelek! Lehet, hogy a megcsalás undorító, bűnös dolog, de sokkal nagyobb bűn lenne elhagyni egy pasit, aki ragaszkodik hozzád, és meg tudod neki adni azt, amire szüksége van.

2012. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!