Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
A te dolgod lenne elcsábítani a férfit. Az érdeklődés fenntartása közös munka. Ha úgy érzed vége, vagy rosszak a dolgok, újra el kell csábítani.
2011. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:

az utolsónak: de hogy? Úgy érzem rengeteg mindent megpróbáltam. Esetleg adhatnál tippet, ha van ötleted.

Már csak kényszerlakótársak vagyunk az utóbbi időben.

Én legszívesebben elválnék.

2011. nov. 26. 15:02
 73/75 anonim ***** válasza:

nem uccsó vagyok... de ismerős a szitu:

neked kell közeledned, jelezned, hogy még mindig őt akarod (már ha meg akarod menteni a házasságod), de ehhez belül is úgyanígy kell érezned, mert a férfiak is kódolják a mi ki nem mondott jeleinket, nekik is vannak érzéseik.

ha már nem akarod őt, akkor vállald fel és tedd meg a szükséges lépéseket.

javaslom: egy csendes sarok+millió gondolkodás, kinek, hogy lesz jó+vedd figyelembe Te mit szeretnél és DÖNTS!!!

ui: tőlünk kérdezed, hogy kell egy férfit elcsábítani? Magad is tudod, nem ezt nem tudod, hanem, hogy mit legyen a kapcsolatoddal, ezt nem mondhatjuk meg neked.

2011. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim válasza:
hasonló cipőben járok,csak a párom nem férjem.5 éve rossz a kapcsolatunk,4 éve van szeretőm.nagyon rossz mert csak szertőként kellek neki,teljesen nem lehet az enyém.szóval a szeretői státusz-nagyon nehéz...
2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Sajnálom. És beszéltetek erről? Ő tudja, hogy te szereted is őt és nem csak a szexről szól a dolog? Ő nem látja úgy, hogy beléd tudna szeretni?

2012. jan. 7. 10:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!