Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, hogy ide bepofátlankodok... Nekem nem volt szeretőm, és soha nem is lesz.

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem beszélitek meg ezeket a dolgokat a férjeddel? Miért nem próbáljátok helyre rakni ezt a kapcsolatot?

2011. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy itt boldog-boldogtalan válaszolhat, amire akar, de nem lehetne nagyritkán tiszteletben tartani a kimondottan arra irányuló kéréseket, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik hasonló cipőben járnak???


Gondolod a beszélgetésen nem vagyunk 100X túl?? Ahol elhangzanak olyan mondatok, hogy már csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, azt szerinted vajon mi előzte meg?

2011. nov. 4. 09:20
 3/75 Smartguy86 ***** válasza:
37%

Ebben a kialakult helyzetben te pontosan annyira hibás vagy, mint a férjed! És önző dög vagy, ha csak a saját kielégülésedet hajkurászod ahelyett, hogy a férjedet épp úgy számba vennéd! Neki mégis milyen lehet ez a helyzet? Az nem érdekel téged, csak magadra gondolsz, hogy neked meglegyen a "pótlék" és máris boldogabb lennél. Arra meg magasról teszel, hogy közben egy férj és a közös gyerek(ek) életét k.úrod tönkre. Gyáva féreg, aki ilyet csinál, és nem meri felvállalni a konfliktusait a családon belül! Én nem tudnálak tisztelni téged, és valószínűleg a férjed is azért utál melléd feküdni, mert ő sem tud már tisztelni téged, mint nőt.


A szeretőd meg marhára nem fog nőkét kezelni. Kiszakít a családodból, azt hiszed, hogy jobb, aztán szépen lassan észreveszed, hogy egy pontosan ugyanolyan szerencsétlen s.eggfej mellett ébredsz reggel, mint a férjed. Mert ő is pont olyan szánalmas, gyáva, felelőtlen balfék lesz, mint amilyen te vagy.

2011. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 Smartguy86 ***** válasza:
29%
Amúgy meg ha olyanoktól kérsz tanácsot, akik ugyanabba a szarba léptek, akkor szerinted mennyi használható válasz lesz??? Vak vezet világtalant. Gratulálok...
2011. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
32%

Ha csak egy farok kell, akkor ott a férjedé, tépd le róla a gatyát éjjel.

A szerető is csak meg akar du-gni, figyelmet szeretetet, tiszteletet, nem fogsz kapni, csak egy jó nagy ku-rást.

2011. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 Smartguy86 ***** válasza:
29%
És megjegyzem, a megbeszélés nem abból áll, hogy te nekiesel a férjednek, hogy én ezt és ezt és ezt akarom, és ha te nem vagy hajlandó megadni nekem, akkor takarodj a kanapéra. Nő létedre nem lehetsz valami erős az empátia terén! Egy családban a megoldásokat közösen kell megkeresni, és semmit nem fogsz elérni azzal, hogy rákényszeríted a férjedre azt, amit akarsz.
2011. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
50%
Szeretem a miért nem beszélitek meg válaszokat...sok okos.Nekem volt,a barátnőmmel akkoriban kb semmi nem volt,beszéltük így beszéltük úgy épp csak nem csináltuk.Ha nincs más megoldás tedd.Az okosságoknak elibe menve,sokkal jobban szerettem volna ha otthon mennek jól a dolgok,mint ezt,de nem volt rá megoldás.
2011. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

smartguy a neveddel ellentétben te szörnyen ostoba vagy :-D

Nem tudodhatod, mivel nem írtam, mi vezetett idáig a kapcsolatunkban.

Túlvagyunk minden empátián, megbeszélésen, és bátran állíthatom, kisebb mértékben az én hibám, hogy idejutottunk.

A kanapéra nem én zavartam, szex se miattam nincs. Nem vagyok egy önző dög, csupán egy ember, aki vágyik még a szeretre, de a férjétől nem bír szabadulni, mert az ragaszkodik a közös lakáshoz és a gyerekekhez. És mivel nem vagyok szívtelen, megértem ezért. DE attól még nem szeretnék koporsóba feküdni 30 évesen.

Éjjel megerőszolni se fogom, ha magamtól nem kellek neki, sajnos nem fogom a maradék önbecsülésemet is összetörni, megtette ő már az elmúlt években egyéb módokon velem.

2011. nov. 4. 09:32
 9/75 Smartguy86 ***** válasza:
66%

09:28 - Ha nem megy sehogy, akkor se az a megoldás, hogy a másikat átbaszva a háta mögött kúrogatsz valami másodpinát. Akkor venni kell a bátorságot és kilépni a nem működő kapcsolatból! El kell válni és a lezárás után azzal jössz össze, akivel akarsz. A gyerekek lehet megsínylik, de nem annyira, mint ha egy látszatcsaládban nevelkednének, ahol semmi nincs kimondva, mindenki csak játssza a rendes szülőt. A gyereknek úgyis feltűnik, hogy mekkora szélhámos anyu és apu, hiába titkolod. A gyerek sokszor okosabb, mint a szülei!


De ezek az "emberek", akik alattomos módon félrelépnek, gyáva szánalmas alakok, akiknek kényelmesebb hazudozni meg lejáratni saját magukat, mint kiállni és megmondani a frankót, hogy vége...

2011. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 AgeOne válasza:
94%
Hát én nem értek egyet az előttem szólókkal, szerintem ha csak egy évben négyszer feküdtök le akkor az a férj már félrelépett. Egy pasinak vannak igényei és nem hinném, hogy arra vár mikor vagy olyan hangulatban csak hogy szexelhessetek egyet amikor már ,,többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart" titeket össze. Én úgy gondolom, hogy ha már ez az eset áll fenn, akkor te is egész nyugodtan elkezdhetsz más után nézni, hiszen nem vagy fából és annak ellenére, hogy anyuka vagy neked is szükséged van a szexre, gyöngédségre és törődésre, ha ezt a férjedtől nem kapod meg akkor ideje más után nézni. Ki tudja mi lesz a vége?! lehet hogy megtalálod az igazi szerelmedet, a válás pedig még mindig ott van mint alternatíva, és már nem sokat változtatna az amúgy sem működő képes kapcsolatotokon.
2011. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!