Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 Smartguy86 ***** válasza:
37%

Előbb váljon el, és utána keressen mást. Ez így etikus és így tisztességes! Ha félrelépni bátor, akkor legyen bátor elválni is.


Mellesleg mivel lesz jobb a férjénél, ha ugyanúgy félrekúr, miközben otthon egy lakásban szenvednek? Nincs itt már se önbecsülés, se gerinc, csak önzés van, de az sok...

2011. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyszer volt szeretőm!1 évig találkoztunk titokban.Szinte minden héten legalább 2x-er találkoztunk!De mi nem csak a szex-re alapulós dologra mentünk rá!Volt hogy órákon át csak beszélgettünk,és semmi sem történt köztünk.Tőle megkaptam azt a figyelmet amit a férjemtől nem kapok.Neki is elég frusztrált volt a kapcsolata a feleségével akkoriban.De állandóan én nyúztam hogy hozza helyre a lánya miatt.Vége az lett hogy sikerült is nekik helyre hozni a kapcsolatot.Én meg megint itt állok a nagy semmi közepén.Mivel a fiam miatt nem léphetek le mert egyszerűen nem adja a férjem.Gyerekem nélkül meg nem megyek sehová!De mi köztünk a férjemmel már 2 éve sex sincs!

S most meg lehet kövezni nem érdekel!De én is vágyom arra hogy oda figyeljenek rám és szeressenek!

2011. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 Smartguy86 ***** válasza:
38%

[link]


Ennyit erről...

2011. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónál a pont.Szerintem itt mindenki félrekúr.Zsák a foltját,már ami a szülőket illeti.Sajnálom a gyerkőcöket,mert azt látják,hogy a szülők gyávák,nem szeretik egymást,külön alszanak,miegymás.
2011. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még azt is ami nem tetszett :-D

Csak tisztázásképpen, én nő vagyok :-D

A férjem nem akar válni, és azzal fenyeget, hogy a gyerekeket ellopja tőlem, ha nem neki itélik (és miért itélnék neki? ). Az egyetlen vagyonunk egy közös lakás, aminek az árából nem jönne ki két kisebb. Szóval ez a része le van játszva.

Arra vágyom, hogy valaki észrevegye, hogy egy fiatal szép nő vagyok, mondogassa nekem, és megöleljen, megcsókoljon, lefeküdjön velem. Szerelemre is vágyom, de tudom, hogy ebben a helyzetben már luxus lenne.

A férjemmel szeretnék jóban lenni, de sokszori nekifutásra sem megy. Párterápiára nem jön velem, már a saját pszichiátere is kirúgta....

2011. nov. 4. 09:40
 16/75 anonim ***** válasza:
Azaz Ageone-nál a pont.
2011. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
84%

én még mindig nem értem ezt a "nem mennek jól a dolgok otthon, ezért félredugok" magatartást. értem én, hogy mindenkinek vannak szükségletei, de könyörgöm, mi a fenéért nem tudtok elválni???

erre a kérdésre minden érintett elkezd hebegni habogni, hogy hát a GYEREK miatt...és ezért vagytok mind a ketten önzőek, mert véletlenül sem a GYEREK érzelmeit, érdekeit nézitek, csak a sajátotokat. A gyereknek az ajó, ha fel tud nézni a szüleire, ha példát lát a jó párkapcsolatokra stb. Szerinted ő mit fog érezni, ha megtudja, hogy anyuci apuci félrekufircol??? milyen példa ez? mert konfliktus/problémamegoldás nem az biztos.

Ha megromlott a kapcsolat, akkor lépj tovább, váljatok el és akkor azzal leszel akivel akarsz. Nem tisztább így?


Írtad még a pénzügyi helyzetet. Igen, ez elég húzós lehet, de ha én szarul érzem magam egy kapcsolatban és másra vágyom, akkor lesz@rom, hogy vissza kell mennem a szüleimhez, vagy egy baráthoz, vagy két munkát kell vállalnom, de lépek.


Szóval amit te csinálsz, az szerintem felelősség áthárítás, konfliktuskerülés és szimplán a kényelemhez való függés!


Tudom, hogy nem ilyen választ vártál, de szerintem ez az igazság, és egy felnőtt nem így oldja meg a problémáit!

2011. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
88%

Én kiléptem az ilyen kapcsolatomból, ennél még az egyedüllét is jobb szerintem.Csinálhattam bármit állandóan visszautasított, arra hivatkozott,hogy fáradt.Mi anyagilag nem voltunk összekötve és gyerekünk sem volt.Az én lakásomban laktunk,de nem adta el a régi lakását, tudott hová menni.Megcsalni nem tudtam volna ennek ellenére, az utolsó majd egy évben már csak azért voltam vele együtt,mert nem akartam megbántani a szakítással.


Van olyan ismerősöm akinek viszont van szeretője, évek óta ugyanaz az ember, a férfi is házas és vacak a kapcsolata a feleségével.Együtt jól érzik magukat,de az otthoni dolgaik semmit sem változtak.Várnak arra,hogy nagyobbak legyenek a gyerekek és lemenjenek a közös hitelek.Szomorú,hogy már csak ezek tartanak össze embereket.


Nem ítéllek el,mert amióta van a nőnek szeretője sokkal vidámabb lett, nagyon depis volt régebben.Nem mer kilépni a rossz házasságából, hiába próbálom bátorítani,felőlem hozzám is költözhetne gyerekkel együtt, hely lenne,de mégsem meri meglépni:(

2011. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező mi nagyon egy cipőbe járunk!Mert nálunk is ugyan ez a helyzet amit te leírtál!De ezt csak azok értik meg akik már voltak ilyen szituban.Engem pl mikor utoljára le akartam lépni a gyerekkel kékre zöldre vert!S még neki állt feljebb!

Majd jönnek a kedves fórumozók és elhordanak mindennek de ha sok okoskodó csak egyszer élné ezt át,tudná miről is van szó

2011. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
33%
bocs, az utolsó válaszodat csak most olvastam, így kicsit más megvilágításba kerülnek a dolgok...a gyerekeidet nem hiszem, hogy ellopná, ez csak fenyegetés. De amúgy miért nem akar elválni, gondolom ő is érzi, hogy nincsenek rendben a dolgok, és attól, hogy köztetek nem működik, a gyerekekkel még fenntarthatja a kapcsolatot és nem kell csak hétvégi apukának lennie
2011. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!