Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
86%
Észrevettétek, hogy senki nem a kérdésre válaszolt? Tudtok ti olvasni? Azt kérte, hogy azok válaszoljanak, akiknek már van tapasztalata az ügyben!
2011. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
9%
Fogyjál le, és lehet újra akar dugni a férjed
2011. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 Smartguy86 ***** válasza:
23%

09:57 @ 80% - Erre csak ennyit:


Smartguy86 válasza:


Amúgy meg ha olyanoktól kérsz tanácsot, akik ugyanabba a szarba léptek, akkor szerinted mennyi használható válasz lesz??? Vak vezet világtalant. Gratulálok...

2011. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
82%
vagy ha az nem müködik, akkor rakjál viagrát a pohárjában, és várd ki a végét.
2011. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

Mára már odáig torzult a személyisége, hogy nem rettenne vissza a rendőrségi ügyektől sem. Ki se néznéd belőle, a munkahelyén pl. mindenki azt hiszi milyen jó arc. De a közeli rokonok, ismerősök szerint elmebeteg lett.

Sajnos én nagyon is kinézném belőle, hogy megtenné a gyereklopást.

Nem félek attól, hogy engem bántana, azonnal rohannék a rendőrségre látletetet vetetni és feljelenteni őt.

2011. nov. 4. 10:00
 36/75 menta34 ***** válasza:
67%

Smartguy: Bocs, de takarodjál már a hülyeségeddel. Fiatal vagy és szerencsés. 26 évesen én se azt mondtam volna, mint most 35 évesen.


Csernust felhozni meg mostanság mégsem ideális, kiderült, hogy olyan mint elég sok gyk-s, hogy otthon mégsem elég okos :))

2011. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Honnan ez a sok rosszindulatú ember? Elég egy kérdésre adott összes választ elolvasni, és ez teljesen jól tükrözi a magyar emberek mentalitását! Álszentek vagytok, ítélkeztek, és támadtok! Tisztára, mint a középkorban! Segítséget kért! Nem kell megkövezni!
2011. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 Smartguy86 ***** válasza:
42%

Bírom itt GYK-n, hogy egy-egy kínos kérdésnél mindig kialakul az, hogy az egész egy zárt körű klubra hasonlít. Akik meg akarják magyarázni maguknak, hogy miért nem ők a hibásak, azok szépen lepontoznak minden velük ellentétes választ.


Észre lehetne venni, hogy NEM JÓ AHOGY CSINÁLJÁTOK! HAHÓÓ!! De igazából mindegy is. Csak a dolog logikáját nem értem: mi értelme van megkérdezni valamit, ha te már előre eldöntötted, hogy mi lesz a válasz rá???

2011. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 Smartguy86 ***** válasza:
45%

"Fiatal vagy és szerencsés"

Nem szerencse dolga! Rajtam kívül még van pár millió szerencsés ember akkor. Ti miért nem vagytok szerencsések? Megátkoztak? Ugyan már...

2011. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
34%

és mi segíteni is próbáltunk! Vagy szerinted utolsó ezzel a beszólásoddal te segítségére voltál a kérdezőnek?


szerintem jó hogy hosszabb beszélgetés alakult ki érvek ellenérvek formájában, mert egyrészt az építőbb, mint ha azt mondtuk volna, hogy tarts szeretőt, másrészt több megvilágításba került a dolog, legalábbis a kérdésből nem feltétlenül az jön le, mint ami a kérdező többi válaszából

2011. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!