Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
én megértelek. hasonló a szitu nálunk is, én a gyerekeim miatt soha nem lennék képes elhagyni a férjem. 3 hónapja nem szexelek, az elején hiányzott, most már nem gondolok rá, de ha az a pasi van a közelemben egyből forr a vérem.
2011. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
Azért van szeretőm mert a nőmmel mások a szexuális preferenciáink és mivel alapvetően boldogok vagyunk egymással csak a szex nem működik, ezért nyílt kapcsolatunk van és mindkettőnknek van szeretője. És így nagyon jó.
2011. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 Snl.Drako ***** válasza:
100%

Elismerem, nekem nincs tapasztalatom a szeretővel, de elolvasva a válaszod, a családi helyzeteddel van tapasztalatom. Én egy hasonló családi helyzetben nőttem fel, de nálunk lelépett az apa magától. Elsőre nagyon dühös voltam rá, és mindennél jobban gyűlöltem. Aztán visszakufárkodta magát, akkor még egy esélyt adtam neki. Majd másodjára is lelépett. Ekkor már én magam küldtem ki. Hogy mit akarok ebből kihozni? Csak azt, hogy attól ne félj, ha apa nélkül nőnek fel a gyerekeid, ettől csak erősebbek lesznek. Merj kilépni ebből, mert az életed is rámegy, a boldogságod is, sőt, a fiad lelke is rámegy. Én a gyerek szemszögéből láttam ezt az egészet, először nyolc, aztán tizenhét éves koromban, és bizton állíthatom, hogy ez nem okozott semmiféle lelki törést bennem. Egy szülő bőven elég volt nekem, hogy felneveljen egy tisztességes emberré, és úgy érzem, bár valóban gyakran hátrányomra vált a gáncstalanság, de én akkor is büszke vagyok rá, hogy egyenes hátú és lelkű ember vagyok, aki adott esetben meghozza a szükséges döntést, és nem fél mindentől. De ez azért van, mert láttam, amint édesanyám kiáll édesapám ellen, és igenis meghozta azt a döntést, hogy a kapcsolatnak vége, de a világnak nem, és neki még két gyermeke van, akit fel kell nevelni. Neked is van egy gyermeked, akit fel kell nevelni. Azzal, hogy szeretőt fogadsz magad mellé, csak rontasz a helyzeten. Elismerem, nem a te szemszögedből látom ezt az egészet, hanem a fiadéból, de akkor a fiad szemszögéből mondom, hogy jobb lenne neki, ha elmennétek, és ismétlem, azért mondom biztosan, mert a fiad helyzetében voltam, és nőttem fel.


Az eredeti kérdésre pedig a következő a válaszom:

A szerető egy kapcsolatban körülbelül úgy kellene működnie, mint egy tömítőgyűrűnek egy csövön. Ha rossz a cső mérete, a gyűrű kiegészíti vagy összeszorítja. (vagyis a szeretőtől azt kapod, amit hiányolsz a kapcsolatból a boldogságodhoz, mint ahogy a cső is azt kapja a tömítőtől, ami hiányzik neki az illeszkedéshez) Ellenben ha jól választasz csövet, nem kell tömítő. De persze mind tudjuk, mennyi selejt van...

2011. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 Snl.Drako ***** válasza:

Oké elismerem a rámegy a lelke kicsit erős kifejezés, de csak azt akartam vele mondani, hogy szerintem sokkal nagyobbat törik, ha folytatod ezt a kálváriát. Én úgy érzem, ha anyámék tovább kínozzák egymást, beleőrültem volna én is. Csak ennyi korrekció, elragadtattam magam, sorry. És zárásnak egy bölcsesség:

Ha futsz a hajnal elől, ne csodálkozz, hogy hideg az éj!

(csak mert fáradt vagyok, úgy érzem, idevág, és remélem, megúszom 40 lekezelő és francba elküldő kommentnél kevesebbel)

2011. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
és mi van azokkal az apákkal, akik rendesek, akivel mondjuk csak a szex és az érzelmi kapcsolat az anyával nem működik, akik amúgy jól szervezik a család dolgait? abban az esetben, mi a teendő? Csak a gyerek apjáról van szó, legalább annyira az övé mint az anyáé, nem?
2011. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 2 utolsó hozzászólónak (mármint látom, hogy több hozzászólás van két személytől :-) )


Féltem a gyerekeimet attól, hogy azt látják, apa eg anya nem alszik egy ágyban, nem kedveskedik egymásnak, csak szakmai vagy családi kérdéseket tudnak megtárgyalni. És sosem ölelik meg egymást, stb. amiből mondjuk a fiam láthatná, hogy kell egy nőnek kedvében járni, vagy a lányom azt, milyen a hapsi, ha minden jó... De ezeken kívül amúgy jó apjuk a gyerekeinek mondhatni, és a veszekedéseket igyekszünk nem előttük lerendezni, már amennyire lehet.

Nehéz ez, mert még kívánom az életet, vágyom az életre, a felnőtt kapcsolatra.....de valóban jelen körülmények között pótlékra van szükségem.

Ha nem lenne a férjem, nyílván egy partner kéne.

És ha belenézek mélyen a szívembe, nekem a férjem kéne partnernek :-((((((((((((( csak úgy érzem az a hajó már elment. Ő volt életem nagy szerelme, vele volt a legjobb beszélgetés, a legjobb szex, a valaha egyetlen vágyam, hogy egyáltalán gyerekem legyen. Úgy érzem a sorozatos gonoszságaival mindezt tönkretette, és nem maradt más, csak a légüres tér kettőnk között :-(((((((

Elmenni sajnos nem akar, ha én lépnék ellopná a gyerekeket, az tuti.

2011. nov. 14. 18:28
 67/75 anonim ***** válasza:

Nekem csak a másik oldalról van tapasztalatom, a gyerek szemszögéből. Hülyeség együtt maradnotok, a gyereknek csak rosszabb lesz. Hidd el, hogy manapság igenis igényük van az embereknek a szeretetre, aki sose látta élőben, mint pl én a szüleimtől, az is tudja, hogy megy a kedvesség, odafigyelés törődés, minden.


Nálunk az apámnak volt jópár szeretője, mert egy új tüzet gyújtani egyszerűbb, mint a régit élesztgetni.

Baromi szánalmas élete volt szerintem, egyik kapcsolatból a másikba, most lett egy második családja is egy gyerekkel, de abból is menekül a következő szeretővel.

Egyszerűen magával rántja az embert az egyszerű megoldás.


Nagyszüleimnél viszont pont az ellenkező példát látom, a nagypapám másfelé kacsingatott, de mama mindig mellette volt. Volt egy időszak, mikor minden apróságért kiabáltak, de ez átmeneti volt, nem lehet minden kapcsolat felhőtlen. Manapság ha átmegyek hozzájuk is sokszor hallom, hogy babám szivem édesem, és az érintésükben érződik a szeretet.


Ha én lennék a helyzetedben, nem tartanék szeretőt, mert sunyi, gyáva dolog. Ha nőnek akarnám érezni magam, csak felkelteném a férfiak figyelmét. Szerintem a flört nem számít megcsalásnak. Kapnék elég bókot kedvességet, talán még a férjem haverjaival is feltűnően kedves lennék, hátha több figyelmet fordítana rám, a haverok eléggé befolyásolják a dolgokat.


Amúgy smarttal értek egyet, szinte teljes mértékben, csernust nem bírom, mert teljesen egyértelmű dolgokkal gazdagodott meg:D


Igaz, még fiatal vagyok, csak húsz éves, de nekem már most lejött egy másféléves kapcsolatban, hogy megbeszélni nem lehet mindent, mert többféle vélemény létezik, és az emberek ragaszkodnak a sajátjukhoz. Kompromisszumot kell kötni, egy egy dolgot te engedsz el, és a férjed is ugyanúgy.

Persze az egyik válaszoló teljesen más helyzetben van, lépjen le minél hamarabb attól aki kezet emelt rá. Rendőrség, barátnőhöz költözés, vissza a szülőkhöz, vagy hotelbe. Nehogymár le tudja nyomozni a férj, hogy melyik sarkon kanyarodtál be.


Az utolsó dolog pedig, hogy attól nem veszik el az ember önbecsülése, ha tesz a házasságáért! Nem is értem, honnan veszik az emberek, hogy lealacsonyítják magukat, ha ők kezdeményezik az új dolgokat. Mekkora marhaság már.


Pár év alatt, biztos megismerted annyira, hogy tudd, hogy mit szeret az ágyban. Válts hozzáállást a dolgokhoz, festesd át a hajad, akár vágasd le, vagy tetess póthajat, fújasd magad barnára, öltözz szexin, esetleg szerezz be egy kék kontaklencsét vagy akármi, amivel változhatsz külsőleg is az új hozzáállásodhoz. Nem kell leteperni a férjed, elég ha úgy viselkedsz, mint aki kívánja a szexet.


Miután apám lelépett, anya eléggé összetört, olyankor a közös találkozókon látszott, hogy apát nem érdekli. Viszont egy-két évre rá kivirult(fenti dolgok, szerető nélkül, hiszen csak megnézték a férfiak az utcán, már az hatalmas önbizalom) és észrevettem egy ebédnél, hogy apám is megnézi az egykori feleségét.

2011. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

tudom, mindenkit un valaki.

de higgyétek el, nekem nincs szükség extra odafigyelésre magamra, nem akartam eddig írni, de én nem csak szerintem vagyok nagyon szép. Ha változtatnék valamit, az egyenesen hülyeség lenne :-) Igazából az se hiányzik, hogy idegen férfiak megnézzenek, elismerően megbámuljanak, mert ez megvan. Nekem az hiányzik, hogy egy férfi, aki nekem istetszik, udvaroljon nekem, megcsókoljon szenvedélyesen és jól meg... És ha mindez a férjem lenne, én lennék a legboldogabb a világon. És rengeteg dolgot tettem már, de ő nem vevő.

A legutóbbi beszélgetésünkkor például azt mondta akkor lesz majd velem jóban, ha szakítok a szüleimmel és agyerekeket sem engedem többet hozzájuk (nem tettek semmit ellene). Ez az ember nem szeret engem, csak tönkre akar tenni éskínozni.

2011. nov. 23. 20:37
 69/75 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Biztos van valami indoka rá, hogy ezt mondta, ne légy már ilyen..


Talán nem hozza fel, talán már felhozta, csak nem figyeltél, de az is simán lehet, hogy sokáig nyaggattad és csak úgy benyögte, hogy hagyjad már. Senki sem mond ilyet ok nélkül.


Amúgy lehetsz akármilyen szép nő, ha a párod újdonságra vágyik. Kimosható hajfesték, barnára fújatás, új szexi ruhák simán beleférnek, mert csak egy hétig tart kb.


Mivel neked csak szex kell a szeretkezés verzióban csak ezek kellenek hozzá, és pár szokatlan dolog, amit eddig nem csináltál. Apró figyelmességek, egy két "véletlen érintés". Próbáld elcsavarni a fejét. Lehet hogy nem egy nap alatt jön a csoda, hanem egy hét alatt. Mivel a házasságodért küzdesz simán belefér, hogy egy két nem tetsző dolgot elnézel és nem szólsz érte. Ha valami hülyeségről beszél, mutass érdeklődést, kérdezgesd és figyelj arra, amit mond. Ez nem megalázkodás, csak a férjedet helyezed előtérbe. Ki is találhatsz valami programot, amiben nem volt még részetek, az új helyzetekben olyan oldalát ismerheted meg, ami eddig rejtve volt, és lehet, hogy ezek újra vonzani kezdenek majd.


Mást nem igazán tudok mondani, csak azt, hogy ne hidegülj el tőle.


Nem tudom mennyire fog tetszeni a következő link, ami talán kicsit hozzátehet a dolgaidhoz, de remélem kicsit jobban fogod magad tőle érezni.


[link]

2011. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsot, de higgyétek el, az én részemről már túlvagyunk a teperésen, mindenen.

Ráadásul de igenis magamat alázom meg vele, mert a célomat nem érem el, és nem is az én dolgom lenne menni a férfi után.

2011. nov. 24. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!