Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 Smartguy86 ***** válasza:
17%

09:44 - Ne haragudj, de ki volt az a szerencsétlen barom, aki egy vadállathoz ment feleségül? Jah, hogy akkor imponált az, hogy iszik, meg bagózik, meg verekszik. Hát akkor most is imponáljon! Hülye!


Aki saját magát egy fapinává alacsonyítja, az ne csodálkozzon, ha utána mindenki belé törli a f@szát és eldobja...

2011. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

smartguy hány éves vagy?

És mikor szexeltél utoljára (partnerrel) egy jót?

2011. nov. 4. 09:46
 23/75 Smartguy86 ***** válasza:
29%
26 leszek és tegnap szexeltem a barátnőmmel egy jót. De ez még nem változtat azon, hogy te egy gyáva, konfliktuskerülő, szerencsétlenség vagy. Ha olyan nagy a szád, akkor lépj ki a kapcsolatodból, válj el, vidd a gyerekeket, ha szerinted nekik úgy jó és vedd a bátorságot az életben is nagynak lenni. Mert ez a felelősséghárítás, meg a gyáva hátbatámadás semmit nem old meg, csak súlyosbít mindenen...
2011. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Kiváncsi lennék, hogy ha hónapok óta még csak meg se ölelt volna a barátnőd, vajon nem járnának folyton a gondolataid a szex körül. Hisz te is fiatal vagy, gondolom érdekelnek az effajta evilági dolgok.


Beszélgetéseken túlvagyunk.

Félek, hogy ellopja a gyerekeket (pl. mire mennék értük oviba, ő már elvitte őket...valahova...).

2011. nov. 4. 09:50
 25/75 anonim ***** válasza:
62%

Smartguy86 ha nekem szólt a piás komented akkor közlöm,hogy az én férjem sosem iszik!Ő józanul ilyen debil!A másik mikor megismertem akk tök normális volt!Akkor változott meg mikor megszületett a fiunk!

Szóval ne ítélj és ne ítéltess míg nem jutsz hasonló helyzetbe!

2011. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem értem, hogy a férjed miért ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz?

Amúgy, ha ellopná a gyerekeket, akkor rendőrségi ügy lenne belőle, csak nem olyan ostoba, hogy bevállalja ezt.

2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 Smartguy86 ***** válasza:
54%

Én kilépnék a kapcsolatból! De eleve nem várnám meg, hogy hónapokig úgy létezzünk egymás mellett, mint két idegen.


Az meg csak fenyegetés, hogy ellopja a gyerekeket. Hogyan kockáztatná meg ezt mégis, ha jogerősen neked ítélik őket? Nem félne a következményektől?


A gyerek naná, hogy azt akarja, hogy legyen anyu is meg apu is, mert a többi gyereknek is van. Nála még elnézhető ez a fajta önzés, de később majd megérti, hogy így kellett lennie, mert nem tudtátok máshogy megoldani. Itt csak azon van a hangsúly, hogy tőled azt fogja eltanulni, hogyan ne legyen boldog egy párkapcsolatban. És oké, hogy te magadnak a legjobbat akarod, de ha neki is, akkor nem teszel ilyet, nem hazudozol a füle hallatára és nem játszod meg a jó szülőt, mikor nem vagy az. Hidd el, jóval többet ártasz neki, mint azzal, ha apa nélkül neveled egy ideig.

2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy, ha ilyenekkel fenyeget, attól nem félsz, hogy ha kiderül, hogy szeretőt tartasz, akkor valami durvát lép?
2011. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 Smartguy86 ***** válasza:
0%

09:51 - Páran nem jutnak hasonló helyzetbe. Ez biztos csak véletlen :DDD Ne viccelj! Az nem véletlen, hogy ti oda jutottatok, ahova.


Ha érdekel, hogy miért viselkedik úgy a férjed, mióta megszületett a fiatok, akkor kérlek olvasd el Csernustól a Nőt és a Férfit is. Ígérem, hogy nem lesz hiábavaló, ennyit megtehetsz azért, hogy jobb életed legyen!

2011. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
Igen, az ember változik. A csodás barát és szeretőből a fiúnk születésekor egy idegroncs vált. Megszállottja lett a "kenyérkereső mártír" szerepnek, és azóta bármit tesz ő, az áldozat a családja felé, mindenki már munkája pedig nemlétező. Ki se néztem volna belőle az előtte eltöltött 5 évben, hogy ilyen fordulatot vesz a személyisége. Mint írtam, már pszichiáternél is megfordult, de az se segített rajta. Azóta módszeresen lelki terrorban tart minket, kilépési lehetőség csak a szökés lenne. Nehéz az 2 gyerekkel...
2011. nov. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!