Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 menta34 ***** válasza:
79%

Kérdező: A kérdést szinte felesleges feltenni, akinek szeretője van az valamit máshol szerez be, mert otthon nem kapja meg. (ez lehet az érzelem, a gyakoribb dugás, a nagyobb mellek, nagyobb farok vagy a szájbaélvezés, tök mindegy:)


Neked pedig részvétem, szülőkhöz nem tudtok menni? Ami a félrelépést illeti, tedd, de csak okosan és ne bukj le:)

2011. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
bocs 10:04-nek szólt, nem Smartguynak
2011. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem mi legyen, de igazából már nem a férjem miatt. Az a hajó már elment. Jobban félek attól, lehet-e az ilyesmit úgy-ahogy diszkréten intézni, nem égeti-e meg magát (vagy a másikat) az ember...


Csernust imádom, olvastam is minden hülyeségét, de sajnos nekem nem segít. Illetve valhogy mindig az a sora cseng vissza, hogy "hús vagy a húspiacon", ennek oka lehet, ha nem a "gyáva dög" rész cseng :-DDD


Nem vagyok kövér. Igazából ha látnátok, nem is értenétek, miért nem a férjem akar szexelni velem :-( De biztos mindenkit un valaki :-(

2011. nov. 4. 10:10
 44/75 Smartguy86 ***** válasza:
56%
Sokszor ez a helyzet: fáj az igazság. Hadd fájjon! Legalább elindít valamit. De ha megveregetjük egymás vállát, hogy "Ó te is megcsaltad? Én is!" akkor nem fog elindulni semmi!
2011. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 Smartguy86 ***** válasza:
56%
Kérdező: ilyen esetben nem lehet sebek nélkül menekülni. Ezt gondolom sejted. De ez olyan, mint egy életmentő műtét - előbb vágni kell, hogy utána meggyógyulj!
2011. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 Smartguy86 ***** válasza:
56%

"Csernust felhozni meg mostanság mégsem ideális, kiderült, hogy olyan mint elég sok gyk-s, hogy otthon mégsem elég okos :))"


Te eddig azt hitted, hogy ő egy félisten? :D Nekem nem veszti hitelét az, amit leírt, mert az életben nem egy példa van rá, amikor pontosan az a helyzet. Családi problémái mindenkinek lehetnek. Kérdés, hogyan lép túl rajtuk...

2011. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
Csernust meg ne fikázza senki,én is idézném őt,mert most idevág:"a gyávának nem jár a szerencse...":))
2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyerekek nem voltak,de szerettem a barátnőmet és nem akartam különválni tőle olyan 4-5 év után,reméltem hogy rendeződik ez.Ja,amikor pedig elegem lett végképp és elválásra adtam a fejem,nem engedett el és egy darabig rendben is mentek a dolgok utána,de egy darabig csak.
2011. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 menta34 ***** válasza:
100%

Kérdező: Lehet úgy intézni, sokan tudják, DE sokan nem tudják jól és lebuknak. Ez helyzetfüggő, ha oda jutsz és lesz kérdésed tedd majd fel.


A másik, hogy miért nem kíván a férjed. Nem sértés, de szerintem most látszik rajtad a letörtség, ami nem jó kisugárzás ... összeszedsz egy szeretőt ki fogsz virágozni és lehet, hogy a férjed is jobban megkíván :)

2011. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,miért jó egy elmebeteggel élni?Meg kell várni,hogy agyonverjen?
2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!