Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak csak, akiknek van, vagy volt!


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepe van a szeretődnek az életedben (szexpartner, szerelem, partner, barát, pótlék, ???).


Az én sztorim: Nagyon elhidegültünk egymástól a férjemmel, már többször elhangzott, hogy csak a közös gyereknevelés és az anyagi összefonódás tart minket össze. Nem alszunk egy ágyban, idén kb 4X feküdtünk le egymással.

Nekem hiányzik a férfi-nő kapcsolat, hogy nőként kezeljen valaki, hogy legyen szex, hogy szeressenek. Ha ezek közül legalább a fele teljesülne valakivel, már boldogabb lennék. Lenne egy jelentkező, még vacilálok....)))


2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a privát válaszokat is!

Most mennem kell, később visszanézek :-)

2011. nov. 4. 10:21
 52/75 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont azért volt egy tulajdonképpen másodkapcsolatom, mert az élettársamat nem érdekeltem. mielőtt nekemesne bárki, amint először találkotam az illetővel, a párommal megbeszéltem, hogy van az a másik férfi, én attól még őt nem szeretem kevésbé, csak én nem érzem elég fontosnak magamat neki, ezért találkoztam mással. ő ettől függetlenül továbbra is velem akart maradni, úgyhogy azóta is együttvagyunk, mert vannak közös céljaink és érdekeink, a mellékes kapcsolat azóta elkopott. a lényeg az őszinteség. és mivel gyerekkoromban a szüleim elváltak, megmondom, hogy de, ha elhagynád a családot, az sokkal jobban megviselné a gyerekeket, mintha néha elmennél valakihez, aki egy kicsit törődik veled, és aki mellett kikapcsolódsz és kicsit embernek, nőnek érzed magad. ezt egyébként egy férfi úgysem tudja teljesen megérteni és átlátni.
2011. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 menta34 ***** válasza:
100%

"ezt egyébként egy férfi úgysem tudja teljesen megérteni és átlátni."


Dehogynem. A férfinak is kell, hogy férfinak érezze magát ;)

2011. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
48%

Én nem ítélem el, akinek van szeretője, a családomban is előfordult már.

Viszont nem értem miért nem egyeztek meg. Tudjátok, hogy a házasság egy szar, egyértelmű, hogy félreléptek.

Ő érthető módon nem akar lemondani sem a gyerekeiről, sem a sok munkájáról, amit idáig letett az asztalra.

Eladhatnátok és fele a fele, a gyerekeket pedig közös felügyelet alá is helyezheti a bíróság.


Szóval én tényleg nem ítélkezem, de ha a saját anyámról tudtam volna meg, hogy félrekúr, legyen az oka akármi, leköptem volna és többé nem beszélnénk. Azért azt vedd számításba,hogy a gyerekek még felnőttként sem feltétlenül fogják megérteni az érzéseidet, nekik a család az első.

2011. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
Ja és bocsánat, ha olyan dolgot mondtam, amit mások már leírtak, vagy te eleve kizártad,de nem olvastam el a válaszokat.
2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 menta34 ***** válasza:
76% -os előző: pont ez a bajod, csak írsz és nem olvasol.
2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon az első 76%os vagyok, és igazad van menta, persze hogy egy férfinak is kell, hogy férfinak érezze magát:) csak ha a nő éreztetné, de ő nem vevő rá, akkor valószínűleg ezt az igényét másban éli ki, akár munka, akár kikapcsolódás terén. és ez még mindig gyakoribb, minthogy a nő hanyagolná el elméletileg ok nélkül a párját.
2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
az átlátnit azért írtam, mert egyébként mi mindent 8x túlbonyolítunk meg 12 féleképpen átgondolunk, bár ez nem minden helyzetben rossz.
2011. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam a pasival, kávéztunk, beszélgettünk, főleg kettőnkről, de olyan nyuszi voltam...pedig benne lennék (azt hiszem :-D )
2011. nov. 8. 18:16
 60/75 anonim ***** válasza:

ezek szerint sorstárs vagy? én is benne lennék egy ilyen kapcsolatban, de mikor ott tartok, nem tudom a tudtára adni, hogy mire vágyom. Hogy lehet ezen változtatni?

Nem azért vagyunk nyuszik, mert ott belül mi is tudjuk, hogy nem így kellene?

2011. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!