Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolhatta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta, hogy szakít?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyok, eddig nem voltak külön bulizások..

Rájöttünk,hogy kell az,hogy ő is és én is kicsit szórakozzunk..

Ma hívták a haverjai,hogy menjen fel Pestre,bulizzanak kicsit..

Persze,mondtam,okés,rendben,menj csak..

Reggel felhívott,hogy akkor este megy,mindent ledumáltunk,minden rendben volt, délután pedig összezörrentünk, és nagyon nagyon megbántottuk egymást..

Úgy tettük le a telefont,hogy SOHA TÖBBET nem akar rólam hallani,látni sem bír..

És elment bulizni..ezt most vehetek szakításnak? Nagyon félek,hogy megcsal majd discóban..előző csaját is megcsalta,arra hivatkozott,hogy "ő kergetett bele.." , és szerinte ma én voltam a bunkó.. ilyenkor ő 1hétig nem keres,az az idő,mikor még "nyugszik"..

hiába hívom,a telefont nem veszi fel... nagyon aggódok!volt már veletek hasonló?mire számíthatok?

Köszönöm! L/19


2011. szept. 17. 20:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

kérdező,nem akarlak elszomorítani,de ez a különbulizás szerintem nem jó ötlet :S


legalábbis nekem nővérem volt így a barátjával,hogy a tesóm kitalálta,hogy menjenek külön szórakozni,és pár hónap múlva szakított is a barátjával :(


13l

2011. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!