Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolhatta? Szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta? Szóval buliztam, táncoltam egy pasival pár napja,

Figyelt kérdés

(már ismerjük egyást lassan 4 hónapja, de csak az utóbbi pár hétben beszélgetünk sokat) . Buliban és utána olyanokat mondott h szeret velem lenni, és napról napra egyre jobban tetszek neki és szeret, meg h ő falun lakik és h szeretem e a falukat (én is egy faluban lakok, szval nincs vele problémám).


Azóta viszont se msnen, se iwiwen nem volt fent. Mennyire gondolhatta ezeket komolyan?


2010. máj. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

semennyire csak be volt b@szva mintaállat és kanos volt


20F

2010. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D

az őszinteség :D

2010. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha iszik akkor őszinte.. -_- és lehet ,hogy elutazott.. vagy nem megy a gépe.. :/ :(
2010. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha utána ennyire eltűnt,akkor nyilvánvaló,hogy nem komolyan gondolta.Vagy csak abban a percben.És pesze lehet,hogy ivott is.
2010. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem is csak kanos volt!! idézet tölem:

A fiu olyan, mint az egér. Mindent igér amig a lyukig elér:D érted??

2010. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ilyet úgysem msnen iwiwen kell megbeszélni... menj szépen facebookra:D najó csak poén volt

ha nagyon érdekel, hogy mit gondol, hívd fel és kezdeményezz találkát, vagy keresd fel személyesen

2010. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát először is részeg ember sohasem hazudik, szal lehet h komolyan gondolta de csak abban a pervben. Vagy lehet h elkezdett hosszú távon gondolkodni, de megfutamodott, mert van családja. Ez is benne van a pakliban, de szerintem is kérdezd meg tőle, h mit akar. Az a legtisztább.

18/F

2010. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!