Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolhatta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta, hogy szakít?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyok, eddig nem voltak külön bulizások..

Rájöttünk,hogy kell az,hogy ő is és én is kicsit szórakozzunk..

Ma hívták a haverjai,hogy menjen fel Pestre,bulizzanak kicsit..

Persze,mondtam,okés,rendben,menj csak..

Reggel felhívott,hogy akkor este megy,mindent ledumáltunk,minden rendben volt, délután pedig összezörrentünk, és nagyon nagyon megbántottuk egymást..

Úgy tettük le a telefont,hogy SOHA TÖBBET nem akar rólam hallani,látni sem bír..

És elment bulizni..ezt most vehetek szakításnak? Nagyon félek,hogy megcsal majd discóban..előző csaját is megcsalta,arra hivatkozott,hogy "ő kergetett bele.." , és szerinte ma én voltam a bunkó.. ilyenkor ő 1hétig nem keres,az az idő,mikor még "nyugszik"..

hiába hívom,a telefont nem veszi fel... nagyon aggódok!volt már veletek hasonló?mire számíthatok?

Köszönöm! L/19


2011. szept. 17. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Min vesztetek össze?
2011. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ez egy jó lerázó szöveg, hogy belekergették a megcsalásba. Az meg, hogy 1 hét kell mire kiduzzogja magát, hát én nem várnék egy hetet. A telefont is felvehetné, mert ez elég gyerekes. Én biztos nem foglalkoznék vele egy darabig, hátha észbe kap. Miért gondolják, hogy egy nőnek kell kaparnia?
2011. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Kevesebbet kéne szívnod a vérét a féltékenységi hisztiddel. Nem tudom, mennyire telt be nála az a bizonyos pohár, szóval nem tudom, most szakít-e, de ha nem embereled meg magad, ne csodálkozz, ha jól otthagy és keres egy épeszű csajt.
2011. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne izgulj, ha szeret, nem fog megcsalni, és attól még hogy ma csúnyán összevesztetek, nyilván nem fog elillanni a szerelem csak úgy. Viszont ne hívogasd, az kiakasztó lehet.
2011. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azon,hogy végig melózta a nyarat,nem vitt el sehova, nem voltunk sehol, és kaptunk egy felajánlást,hogy elmehetünk ingyen egyik rokonom nyaralójába!

Ezt már tudjuk tök régóta,hogy megyünk október 15.-én,egy kis pihi,kikapcsolódás, alig van egymásra időnk..

És mondja erre,hogy ő nem ér rá akkor,mert mennie kell a barátjához,ünneplik a kisgyerek születését,és,hogy menjek én is!

Persze, már mióta arra vágytam,hogy egy hétvégét végre együtt tudjunk tölteni,erre NEKI közbejön mindig minden..

Teljesen kiakadtam (szerintem jogosan),hogy nem igaz,hogy egy ünneplést nem tud kihagyni, és picit velem is foglalkozni!

Erre a fejemhez vágta,hogy én semmit nem értek meg,és stb stb,onnantól elkezdtek durvulni a dolgok, és nagyon nagyon összevesztünk!

Elég elszomorító,de itthon sírok reggel óta,hogy mi-és hogy lesz,mert őt ismerve még 1 hétig nem fogja felvenni a telefonját..:(

2011. szept. 17. 20:38
 6/21 A kérdező kommentje:

Délután óta kétszer hívtam,nem vette fel,azóta hagyom a fenébe, tudom,hogy mennyire idegesítő,ha folyton csörög a telefon..

Mindegy,nem tudok mást tenni,most várok..:(

2011. szept. 17. 20:40
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom néhány válaszadó mire veri a nyálát, nyilván ők tökéletes párkapcsolatban élnek évek óta, és soha nem volt veszekedés, hiszti, bonyodalmak...


Kérdező ne félj, biztosan szeret, kibulizza magát aztán megnyugszik!:)

2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Könnyen el tudom képzelni, hogy igenis sokat kell melóznia, tudod nem mindenki kapja csettintésre a szüleitől a pénzt.
2011. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökéletes a kapcsolatom, de ha a párom eljátszaná, hogy egy hétig nem veszi fel nekem a telefont, elgondolkodnék, hogy mennyire lehetek neki fontos.De azért nyugtasd csak, hogy ez tök normális.
2011. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves 20:41-es!

Igen, mindig,mindenben támogattam,mikor dolgozott, nem szóltam semmit,ott voltam vele,bármit kellett segíteni neki..tudom,hogy nem kaphatja meg a pénzt csettintésre, csak a munka,és a buli mellett,ha már egyszer két éve ott vagyok vele,ne engem hanyagoljon már el...!

Most még én kérjek bocsánatot?:S

Semmi kedvem a közös hétvége helyett a haverjai hülye szövegét hallgatni!

2011. szept. 17. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!