Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részeg ember őszinte? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember őszinte? Vajon komolyan gondolhatta?

Figyelt kérdés

Tnap este a párom(nevezzük Janinak) buliba v a haverjaival.majd hajnalba csörgött a telom és látom h a párom hív ezért felvettem..majd 1 idegen férfi hang szolalt meg kiderült h a párom haverja volt..bemutatkozott h XY vok és a "Jani" sokat mesélt rólad,h mennyire jol érzi magát Veled itt és h melletted szeretne megállapodni..meglepődtem majd mondtam neki h ne szorakozzon mert részeg és kamuzik..erre a srác elkezdi h akk te még nem láttál részeg embert mert azok őszinték..

Reggel felhívott a párom és bocsánatot kért az esti "műsor" miatt majd megkérdeztem h miért engem hívott fel a srác..erre mondja h biztos azért mert te vtál az utolso tárcsázott hívásom...na szép mondom magamba most ha mást hívott vna utoljára akk másnak nyomja le ezt a szöveget??


2011. jún. 16. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatomból csak azt tudom mondani, hogy hazudtam már részegen is.
2011. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem részegen őszinte az ember.
2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még nem voltam részeg.
2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valószínű igen,de elég bunkóságnak tartom a barátod válaszát...részeg ember nem őszinte,csak olyanokat mond az ital miatt amit akkor gondol,és később megbánja...nem rég történt meg velem is...
2011. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első tudod képzelni hogy igaza volt a havernak?Az egy dolog,hogy a párod azt mondta h azért hívott mert te voltál az utsó hívás is,de lehet ám hogy tudatosan csinálta az ember...
2011. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy őszinte egy ember ha részeg.
2011. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
részegen az ember az első gondolatát mondja ki. nem feltétlenül őszinte attól függetlenül lehet h az első hazugságot mondja ami eszébe jutott. énis szoktam óriási hülyeségeket hazudni meg szoktam szokatlanul őszinte is lenni.
2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így ahogy az utolsó mondta, az első gondolatát mondja ki vagy rosszabb esetbe minden gondolatát, olyanokat is amiket akár meg is bánhat később vagy nem gondolja komolyan.

Nekem volt részeg barátom, és sajnos van részeg nagymamám és tudom, hogy részeg ember nem mindig őszinte.

2011. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a részeg ember őszinte, néha eléggé bántóan is...
2011. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A részeg ember nem őszinte, hanem a gátlásai csökkennek.

Azt fogja csinálni, amit előszörre gondol: hazudhat, vagy kimondhatja a titkos vágyait is. Ilyenkor nem foglalkozik annyira a következményekkel.

2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!