Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolhatta hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta hogy szeret?

Figyelt kérdés

egy fiúval sokat beszélgettünk chaten aztán találkoztunk.azóta sokkal kedvesebb velem és teljesen más mint volt.vagyis olyan mint eddig csak még jobb.mondta viccesen hogy szeret.komolyan gondolhatta ezt egy találkozás és pár hónap beszélgetés után?

nem az a kérdésem hogy szerelmes e belém mert tudom hogy nem úgy értette.vagy mégis?


2011. jún. 5. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akart azonnal elgáncsolni,akkor lehet hogy tényleg kedvel:)
2011. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizonyara van benne vlm fele fellangolas ami lehet h meg nem szerelem.....de azt pl komolyan gondolhatta h megszerette azt az enedet amit mutattal neki a tobb honapos beszelgetesek soran.
2011. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár szerelmes is. Miért ne? Hogy vonzónak talál, az biztos. Nem tartaná a kapcsolatot különben.
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még hozzátenném hogy úgy indult hogy lehet közöttünk valami futó dolog..és pár hónap múlva találkoztunk és egyáltalán nem úgy álltunk hozzá a dologhoz
2011. jún. 5. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Maximum,mint embert kedvelhet,gondolom,az egyéniségedet megszerette,szimpatikus vagy Neki,nyilván tetszel is,de...Ez nem jelent semmi többet,szóval ne éld bele magadat semmibe,haverkodj,flörtölj,aztán majd az idő megoldja,és szépen kialakul.Ezt azért gondolom,mert pár chatelésből meg flörtből nem lesz azonnal szerelem a legtöbb esetben,sőt...ez nem egy amerikai szerelmes tinifilm.Tarts ki,és légy merész! :-)))
2011. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen ,tudom hogy az élet nem egy tinifilm!

a gond csak az,hogy nekem hihetetlenül tetszett(külsőre és belsőre is) már mielőtt találkoztunk. azután meg hát ennél jobban még soha senki..talán elkezdtem szeretni..?!

és hogyha tudnám hogy nem lesz belőle semmi,akkor nem akarnám vele tartani a kapcsolatot,mert az nekem csak jobban fog fájni:/ akkor mit csináljak??

2011. jún. 5. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyi,maradj vele jóban,hülyéskedjetek,flört,apró célzások,ilyesmik...Legyetek barátok,ápoljátok a kapcsolatot,chateljetek.Ha a Sors úgy akarja,úgyis összeakadtok,ha meg nem,akkor úgyis látod majd a jeleit,hogy nem igazán hajt az ügy érdekében.A lényeg,hogy ne erőltess semmit,de tartsd fenn számára az esélyt.Villantsd meg,hogy kapható vagy egy kapcsira,de ne nyomulj.Érted,csak finoman,okosan.
2011. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) megpróbálok nem nagyon ragaszkodni hozzá
2011. jún. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!