Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolhatta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta, hogy szakít?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyok, eddig nem voltak külön bulizások..

Rájöttünk,hogy kell az,hogy ő is és én is kicsit szórakozzunk..

Ma hívták a haverjai,hogy menjen fel Pestre,bulizzanak kicsit..

Persze,mondtam,okés,rendben,menj csak..

Reggel felhívott,hogy akkor este megy,mindent ledumáltunk,minden rendben volt, délután pedig összezörrentünk, és nagyon nagyon megbántottuk egymást..

Úgy tettük le a telefont,hogy SOHA TÖBBET nem akar rólam hallani,látni sem bír..

És elment bulizni..ezt most vehetek szakításnak? Nagyon félek,hogy megcsal majd discóban..előző csaját is megcsalta,arra hivatkozott,hogy "ő kergetett bele.." , és szerinte ma én voltam a bunkó.. ilyenkor ő 1hétig nem keres,az az idő,mikor még "nyugszik"..

hiába hívom,a telefont nem veszi fel... nagyon aggódok!volt már veletek hasonló?mire számíthatok?

Köszönöm! L/19


2011. szept. 17. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát én megértelek, nekünk ugyanilyen nyarunk volt, ő végigmelózta, én meg oké, elmentem a barátokkal ide-oda, de azért az nem ugyanaz...Elhiszem mennyire beleélted magad már az októberi hétvégébe..szóval én teljesen neked adok igazat.

De hát ez mindig is így volt és lesz, férfiak és nők bizonyos dolgokat teljesen máshogy élnek meg, és máshogy vélekednek dolgokról :S

Az viszont ha egy hétig nem keres és még a telefont sem veszi fel, az elég gáz. Azt hiszem megpróbálnék fordítani a kockán, és ÉN elérhetetlen lenni. (hátha esetleg lecseng neki:) )

2011. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác még nagyon éretlen egy komoly kapcsolathoz vagy nem szeret téged annyira, hogy te legyél az elsőszámú bizalmasa. Én is azt gondoltam fiatalabb koromban, hogy a barátaim mindenek előtt, de amikor lett egy igazán komoly kapcsolatom, a párom lett a legjobb barátom és megváltozott a barátok-társam prioritás a párom javára. Ez így lenne természetes. Házasságban sem a haverjaihoz szalad az ember, ha baj van, hanem a párjával beszéli meg, mert ő a fő.
2011. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta. Nem szerelmes már, és úgy tűnik semmi erőfeszítést nem hajlandó tenni, hogy neked is jó legyen. De szerintem jobb lesz neked nélküle.
2011. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Persze,és ezt én is így gondolom!

Így lenne a logikus,nekem is,bármi problémám van, hozzá fordulok,nem máshoz..

Csak,mikor megbeszéltük,hogy eljárunk bulizni, azóta neki én szinte alig létezek,csak a barátok, ők mindenek előtt..

Engem nagyon zavar,teljesen kikészített már, de tudom,hogy a szíve mélyén szeret,mert , ha minden nyugodt körülötte,akkor annyira normális,és aranyos..:(

2011. szept. 17. 20:57
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nő kellene nekem is. :D

Amúgy meg az egész két kérdésbe kerül.


1. Most szeretsz engem, vagy csak útban vagyok?


- Ha kellesz neki, akkor: -


2. Akkor miért nem viselkedsz úgy, (b*szodmeganyádat)?

2011. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Azt,hogy jobb lesz-e nekem nélküle nem tudom..

Mert azt mondja,hogy sokat szeretne velem is lenni,és a barátaival is!

Én ezt megértem,de velük többet van..

Amikor pedig tényleg minden nyugodt körülötte,akkor annyira aranyos,kedves,rendes..

2011. szept. 17. 21:01
 17/21 A kérdező kommentje:

Csak,tudod,ő ezt a nőt semmire nem becsüli..

És azért vagyok vele,mert tudom,hogy szeret,de áh..

Teljesen kivagyok..:S

2011. szept. 17. 21:02
 18/21 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hülye hasonlat, de akit vernek, az is azt mondja, hogyha nyugodt olyan aranyos és szeret.A haverjai fontosabbak, ok fiatal, dolgozik, most kell buliznia, de szerintem csinálja a műbalhékat, hogy egy hétre lerázhasson, aztán mikor veled van, akkor minden happy.
2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Most úgy gondoltam,nem keresem,hagyom,csináljon,amit akar, nem fogom felhívni, nekem is kell egy-két hét,mire áttudom gondolni,hogy hogyan folytassam az életem..

Vagy mit tegyek?:(

Amúgy teljesen igazatok van,sajnos!

2011. szept. 17. 21:06
 20/21 anonim ***** válasza:
A szerelem nem minden ey kapcsolatban. Csak azért mondom, mert elég sokszor jössz ezzel, hogy de hát ő tudom, hogy szeret. NEM, ez édeskevés. Ahhoz, hogy egy párkapcsolat JÓL működjön, iszonyú nagy kompromisszumokra van szükség. Adok-kapok játék. Akkor van rend és nyugalom, ha ezek kiegyenlítettek. Én adok valamit és a másik is. De ez nálatok egyértelműen felborult, mert itt te vagy az, aki a lelkét kiteszi, a barátod meg le se szarja az igényeidet.
2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!