Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartok egy fél-cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok egy fél-cigány csajtól?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszek neki, elég normálisnak néz ki, nem bagózik, ritkán piál, melózik és tanul is egyszerre, jól is néz ki, de attól tartok h bármikor előjöhet belőle a cigány-mentalitás, és akkor aztán nagy kakiban lennék.

Főleg, h nagyon nem bírtam eddig a cigányokat, mert csak negatív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.


2011. szept. 10. 17:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
66%
nem,hanem úgy hogy szereti,és vele akar lenni.de ő már most azon van,hogyha majd szakítanak.........hát te is egy aljas egy szánalom lehetsz.
2011. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Kedves 71%!


Érdekes, szidod a rasszistákat, mégis személyeskedsz, gyűlölködsz, és ami a legfontosabb: intoleránsan lépsz fel a más véleményen lévőkkel!


Magyarul: te vagy közülünk az egyedüli FASISZTA!


A szánalmas jelzőre meg nem tudok mit lépni. Főleg, h a magánéletemről fogalmad sincs.

2011. szept. 14. 20:03
 43/49 anonim ***** válasza:
31%
te tudod mi a fasiszta fater.és igen nem tolarálom azokat akik azoknak a fajtáját szidják,akik nekem jót tettek,és segítettek,arról nem is beszélve,hogy mostanában nekem is felkeltette az érdeklődésemet,egy félcigány lány,rohadtul felidegesített,az itt írt kommentek közül egy pár.
2011. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Akkor ne olvasd őket.
2011. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
44%
ez eddig az eggyik leg elmésebb hozzászólás,de ha egyszer már kíváncsi vagyok rá,hogy mit írtak rá.
2011. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Egyébként te nem magyar vagy? Vagy miért nem tudsz helyesen írni?
2011. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
gyorsan írtam azért.nyelvtanból 4-es voltam anno.
2011. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
gondolom senkit nem érdekelt,de nem baj.
2011. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Maa Rii válasza:
:D dikk sokk a magyar látszikk 😂😂
2016. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!