Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartok egy fél-cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok egy fél-cigány csajtól?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszek neki, elég normálisnak néz ki, nem bagózik, ritkán piál, melózik és tanul is egyszerre, jól is néz ki, de attól tartok h bármikor előjöhet belőle a cigány-mentalitás, és akkor aztán nagy kakiban lennék.

Főleg, h nagyon nem bírtam eddig a cigányokat, mert csak negatív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.


2011. szept. 10. 17:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
78%
van rendes meg normális cigány, de azért sokkal gyakoribb a fehér holló ...
2011. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
50%

a vér bennevan... nem fog változni

FUSS !!

2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
45%
úúúúú de utálom,ezeket a rasszista nyomorultakat.hát mit képzeltek ti magatokról?mért kell bántani őket,azért,mert cigány.és akkor mi van?tehetnek róla?nem.akkor?igen tudom milyenek,de azt is vegyétek figyelembe,ha veletek viselkednétek így,akkor ti hogy viselnétek?hogy viszonyultnátok,azokhoz akik a halálotoka kívánják?és ennek ellenére sok normális is van köztűk,annak ellenére,hogy sokan a társadalom söpredékének tartják őket.
2011. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 Dr. Endressy László ***** válasza:
72%

"-Tesó Nincs cigid?"

"-Tesó, mond má meg mennyi az idő?"

"-Nem te verted, meg az öcsémet?"

2011. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
29%
és most jött még egy paraszt.hát most komolyan..........próbáld meg vele,mert ha nem próbálod meg akkor csak a talány marad,hogy lehet hogy össze jött volna.és ne foglalkozz,a sok selejtes fajgyűlölővel,mert nem normálisak.
2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
elhiszed,hogy találkoztam már nem egy ilyennel?és tudom,de tudod különbséget kell tenni.nekem is most tetszik egy félcigány lány,de ha nem tudod ránézésre meg sem mondod,mert full fehér.
2011. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
82%
Jobb ha nem, mert ha ő még normális is bár később bármi lehet és akkor nagy bajba lehetsz, meg ott a családja akik nyilváán minden szavát elhinnék. Beperelnének, megvernének .... jobb bele sem gondolni :(
2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Kavartam félvér lánnyal. Olyanok mint a tűz. Nem mondom h ne próbáld meg mert ha sikerül megszelidítened nagy kincset nyerhetsz, de nagyon meg is égetheted magad...
2011. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Félcigány nő vagyok. Eddig minden kapcsolatom elején elmondtam ezt a leendő páromnak, csak,hogy tudja. Eddig mindnél minimum a mosoly volt a válasz, sőt, az egyik egy jó 20 percig fetrengett a röhögéstől, hogy most én ebből miért csinálok problémát. Azért az esélyt megadtam, hogy ha akar, akkor még az elején menekülni tudjon. :)) Akivel szakitás lett a dologból, nem a származásom miatt lett vége.


Tanácsom: beszélgess vele sokat. Ismerd meg, tudd meg, miről mi a véleménye, hiszen lehet benne cigánymentalitás bőven, de az is lehet, hogy tök normális a csaj.


Még egy dolog, amit jó tudnod: a cigányok, (a félvérek is) nagyon tudnak szeretni, és akit szeretnek, azért bármit megtesznek. Viszont nagyon tudnak gyűlölni is. És akit megutálnak, az egy életre elrendezte magát.

2011. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
46%
[link] <<<<olvassátok el, azután írjatok nekem negatív kommentet...nem szeretek általánosítani, de a roma, az roma marad...
2011. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!