Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan borult ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan borult ki?

Figyelt kérdés
Már régóta együtt vagyok a barátommal. Nem sok ismerősöm van, viszont egy fiú, akivel évek óta ismerjük egymást, szinte minden nap beszélünk msn-en, de a távolság miatt eddig még nem találkoztunk. Úgy adódott, hogy tudtunk volna találkozni egyik hétvégén. Ezt két héttel előtte bejelentettem a barátomnak. Ő teljesen féltékeny lett (persze próbálta tagadni) de nagyon kiborult. A barátomnak nagyon sok ismerőse van, lányok is, sok exével is tartja a kapcsolatot, találkozni is szokott velük, én mégsem szóltam érte soha semmit. Szerintetek jogos, hogy ennyire kiboruljon amiatt, hogy találkozni akarok a fiúval?! Mert én valahogy ezt nem tudom felfogni...
2011. okt. 18. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Általában azok szokták az egészséges féltékenység határait feszegetni illetve túllépni azt, akik megcsalták a párjukat (tehát saját magukból indulnak ki), vagy azok akik ki akarják a másikat sajátítani, tehát a társfüggő, másikba kapaszkodó emberek.


Nem tudom, hogy a párod rendszeres féltékenykedő e?!

Te hogy érzed? Valamelyik igaz lehet a kapcsolatotokra?


Persze elképzelhető más ok is, szinte alig ismerhetőek a körülmények a leírtak alapján. Bár az furcsa nekem hogy szinte minden nap beszéltek msnen, Nekem is vannak barátaim, fiúk, lányok vegyesen, de aligha beszélek velük minden nap, még azzal sem akivel szoros a kapcsolatom. Elképzelhető hogy ezt a párod is furcsának találja.


A legfontosabb ugye a KOMMUNIKÁCIÓ, beszéljétek meg a dolgot, bizonyítsd be neki hogy a féltékenysége alaptalan, mutasd meg neki a beszélgetéseiteket, ...stb.

2011. okt. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, nem szokott féltékenykedni, ezért is furcsa ez nekem...

Nem igazán tudom vele ezt megbeszélni, mivel mondom, szinte tagadja hogy féltékeny lenne.

Mint mondtam nincs sok ismerősöm, szerintem inkább a minőség mint a mennyiség, ezért van az hogy 1-1 emberrel nagyon szoros a kapcsolatom, másokkal meg szinte semmilyen, ilyen köztesek nincsenek is. De ezt ő is tudja.

Köszi a választ!

2011. okt. 18. 04:07
 3/5 napietus ***** válasza:
81%

szerintem nem jogos. mondd meg neki, hogy ha így reagál, akkor legközlebb nem mondod el neki. gondolkodjon már el...


29/n

2011. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tűnik beteges féltékenységnek.
2011. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaja... Most jobb lett volna ha el se mondom neki? Áh...

Am sztem se beteges... Csak furcsállom.

2011. okt. 18. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!