Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem a barátnőmet, egyszerűen már attól is a plafonon vagyok, ha mondja, hogy ez meg az a pasi a tvben milyen jól néz ki....:S

Nagyon könnyen ismerkedik, mosolygós kedves lány, és attól parázok egyszer lecsapják a kezemről.

Mindig modogatja, hogy én vagyok a fontos neki, engem szeret, nemkell neki más.

Sokszor mondjuk ebben az is benne van, hogy húzza csak az agyamat, hogy direkt hülyeségből mondja ezeket...

szoktuk így egymást megviccelni meg iylneek, de nálam ez már picit sok, hogy akármilyen fiu ismerősével találkozunk, egyből mosoly, integet, és kedvesen ráköszön...de ismeretlen srácokkal si szivesen flörtöl amikor látom...és nemtudom ,ogy most ezt tényleg komolyan csinálja, vagy csak az én agyamat b*sztatja....

Távkapcsolat kb heti 1x látom ,de van mikor ritkábban, és nagyon rosszakra gondolok, mikor nem vagyok vele, pl olyanokra is hogy mással van meg ilyenek....:S

kéri hogy bízzak benne, de egyszerűen a józan eszem erősebb, miszerint ha akkor iylen amikor én ottvagyok (ilyen nyitott kedves stb mindnekivel) akkor mit csinálhat ha én nem látom???:S)


2011. szept. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Gondold végig mi a bajod önmagaddal. Merthogy itt magaddal van bajod.
2011. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jelentene valamit a helyedben, hogy téged választott. Arra meg különösen büszke lennék, ha valaki mellettem virulna ki.
2011. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kedves, barátságos stílus nem egyenlő a direkt hűtlenséggel...

Én is vidám, közvetlen típus vagyok, főleg fiúkkal, mert az ő társaságukat jobban kedvelem, mégis a barátomat szeretem és ő nekem a Nagy Ő. De attól még kedvelhetek másokat is, és barátkozhatok velük, szerintem a barátnőd nem csinál semmi durva dolgot...

20L

2011. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az teljes mértékben igaz, hogy kivirult mellettem, egyszerűen látom rajta hogy boldog...:D


első: szoval ezzel azt akarod mondani, hogy tulreagálom?

2011. szept. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!