Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy úgymond " de szeretem nem tudok köztetek dönteni " fiú az életében. Ezt így nyíltan kimondta nekem. Azt mondta, nagyon megutálta a fickót. Ma sétálunk, kapott egy telefonhívást. Felveszi ellép tőlem 2 lépést és mosolyogva : " Szia:)... őőő holnap?.. oké akkor elnézek.. szülinapodon megbeszéljük.. " ez zajlott le, közbe ilyen zavarba jövősen sétált. Piszkálta a száját ilyenek. Mondom, ki volt az ? Elkezdi mind egy. Mondom nem mind egy. Kérdezem, hogy az a csávó volt? Elkezdi, nem.. mindegy. Megakartam nézni a telefonjában erre odajön nyalizik, hogy bébi szeretlek. Mondom oké de ki volt? Mondott egy nevet. Mondom ja oké.. elsétáltam erre jött utánam. Átkarolt megpuszilt. Mondom mutasd hát.. elkezdi ezt utálom. Elindult, én meg elmentem mellette és fordultam az utcánkba. Ő jött utánam . Megálltam és megcsókolt. Elkezdett biztatni hogy ne kattogjak, hülyeség nem lesz köztünk semmi. Aztán mondta, hogy ezzel a csávóval amúgy is xx.én beszélek majd. Mondom miért akkor? Mert akkor lesz a szülinapja. Rámutatok a telóra " heló telefonos span" és elsétáltam. Jött, hogy "hülyeee.. neki is holnap lesz a szülinapja csak ő meg 22 éves lesz." Mondom neki, hogy nem is mondtad a telefonba, hogy 22. Elkezdi, hogy nemáár.. hagyjuk már minden. Aztán végülis ilyen de szeretlek témával váltunk el. Most azon agyalok, hogy átbaszott.. szerintetek is?
2011. jún. 17. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nem értem miért van veled ha nem tud dönteni?:S mérlegelnie kellene, mert ha nem téged választ, arra nem gondol, hogy neked ez hogy fog esni?:S szeretem, hogy az ilyen emberek vannak felháborodva, hogy aztán féltékenykedsz. szerintem igen, mert az egyik barátnőm, is felvan háborodva, meg minden mikor a fiuja tudni akar rola dolgokat, közben össze vissza csalja.:( szoval előfordulhat..:(De eleve elég rossz ha nincsen bizalom.

L

2011. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az orrodnál fogva vezet, Úgy latszik a 3.14NA hatalma mégis létezik.

Most jöhetnek a kommentek hogy persze mit kellene ahhoz csináljon hogy hidj neki,pedig egyszerű,őszintének lenni és nem egy kis cafkának ....

2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell rajta agyalni, elég egyértelműen átvágott... mondd neki, hogy ha ezt tovább folytatja, szakítasz vele, mert ennek így nincs semmi értelme.
2011. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, jogosan vagy féltékeny. utálom az ilyet, már nem azért. ha szeret téged legyen őszinte. :S
2011. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért van velem, mert ha vele van hiányzok én viszont vele még nem volt, és így kiakarja próbálni milyen. Köszönöm a válaszokat. Mától nem leszek nyalós neki.
2011. jún. 17. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Az azért poén hogy ki akarja vele próbálni milyen.

Hany éves,talán nem élte ki magát?De tudja ha elveszít akkor valami jót veszít el.

Hiába próbálod rövid pórázon tartani ha tini és száguldana a pasitengerben.

Az ilyeneket dobni kell meg getzi lenni velük majd benő a feje lágya,Minden kapcsolat építő jellegű,és a hűség őszinteség az első lecke amit meg kell tanítani egy embernek meg ha el is veszíted.

Ha szakítanátok akkor talán tanulna a dologból és idővel majd lehet újra össze jönnétek de így nem állapot.

2011. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem jönnék vele újra össze. Nem vagyok ilyen. Elégszer hagytak ott exf.sz miatt most pláne nem b.szok ki más csávóval:) egyébként 15 én 17. :)
2011. jún. 17. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
jogosan vagy féltékeny! ilyen nem csinálunk egy párkapcsolatban. ne hagyd, hogy a kedve szerint rángasson!! hiába mondogatja neked hogy szeret a viselkedéséből nem ez jött le. ne a szavakra adj!
2011. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jogos. megmondtam, mögöttem ne csinálja inkább előttem. ne b.sszon át legalább a büszkeségem maradjon meg.
2011. jún. 18. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!