Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Van a barátom és egy rakat lánnyal szokott beszélgetni üzin keresztül viszont van olyan amelyikkel találkozni is akart nélkülem. Azzal az indokkal, hogy nagyon jó lány haverja. Viszont nem rég megtudtam, hogy valamelyikkel járni is akart előttem. Féltékeny vagyok. Fél éve járunk és csak most tudtam meg, hogy egy rakat lánnyal szokott beszélgetni, fel nem tudom fogni milyen dolgokról, de ha fél év alatt nem volt hajlandó közölni, nehogy féltékeny legyek akkor gondolom nem éppen nekem tetsző témáról van szó. Ráadásul ha fel hozom neki a féltékenységemet én leszek a hülye, hogy mert mért nem bízok benne. Mit csináljak? Jogosan vagyok féltékeny? Szeretm őt, viszont félek, hogy csak becsap és megcsal. Léccives segítsetek.


16/L


2011. szept. 19. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert lányokkal beszélget még nem kell féltékenykedni. Csak barátok.
2011. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

14:20


De egyszer rajtakaptam, hogy a szexről beszélgetett az egyik lánnyal, meg találkozni is akart vele. Amikor meg észrevette, hogy megtudtam közölte, hogy olyan messzire úgy se menne... és h nézzem el...

2011. szept. 19. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem jogos a féltékenykedésed.

azt mondta, csak barátok. ha szereted, megbízol benne, ennyi.

az,hogy járni akart vele,az meg már a múlt. az számít, hogy most veled van

2011. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*szexről? miről?hogy hogyan csinálnák, vagy csak témának jött fel? nem mindegy...
2011. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14:27


a csaj írta neki, h lefeküdne vele. a barátom meg belement a játékba. gőzöm sincs utána mit beszéltek volna mert kiakadtam és mondtam neki, hogy vagy leállítja a lányt vagy engem elfelejt.

2011. szept. 19. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

jól tetted hogy ezt mondtad.

akkor helyesbbítek, jogosan vagy féltékeny

2011. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14:31


Azóta is beszélget lányokkal de esélyem sincs hogy megtudjam miről. Csak annyit közöl, hogy vagy elfogadom így vagy elhagyom... de nem vinne rá a lélek, hogy elhagyjam. Egyrészt mert nagyon szeretem másrészt meg addig nem amíg nem tudom, hogy én csak egy trófea vagyok e neki, vagy tényleg szeret.

2011. szept. 19. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
énis féltékeny lennék
2011. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, én sem tudnék örülni neki, ha ilyenekről diskurálna a barátom más lányokkal. Főleg ha azt kérné, hogy nézzem el neki. Aztán gondolom, azt is el kellene nézned, ha már történt is valami köztük... Ha ő is 16 éves, akkor nem tudom, hogy számíthatsz-e komoly dologra tőle. A féltékenység önmagában azért felesleges, mert ha akar, akkor úgyis megcsal, hiába feszengsz miatta, csak a kedved kerül a béka feneke alá. Lehet, hogy érdemes lenne megmondanod neki, hogy beszélgessen meg talizgasson nyugodtan, de nem vagy hajlandó bármit eltűrni neki.
2011. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

15:46


Nem 16. Nem rég lett 15. :S Attól is félek, hogy lehet a kor miatt jött össze velem, hogy jó egy idősebb lánnyal vagánykodni. De nem tudom akkor csak nem járt volna velem fél évig vagy nem tudom. :S

2011. szept. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!