Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra képbe került az ex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra képbe került az ex. Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, minden szép és jó. Anno nagyon csúnyán váltak el az exével, a pasi még folytatta volna vele és nem értette meg, hogy a párom részéről vége van. Állandóan hívogatta, írkált neki, nagy szenvedős-szerelmes jeleneteket rendezett, állítólag még bőgött is. Napokra bezárkózott a szobájába, nem volt hajlandó bejárni a suliba sem, nem evett, alig aludt... szóval elég látványosan fájlalta a dolgot. Mondta a pasinak, hogy ettől még maradhatnak jóban, meg minden, de a srác hallani sem akart ilyesmiről, amikor rájött, hogy végleg vége, egyszerre bunkó lett, még az ismerősei közül is törölte kb mindenhonnan (facebook, iwiw, stb) a barátnőmet. Néha írkált neki még sms-eket, elég bántó stílusban, hogy ezt meg azt a cuccát szeretné visszakérni, de semmi más. Később újra bejelölte ismerősnek a barátnpmet, láthatóan már nem haragudott rá annyira, vagy én nem tudom, de legalább is közömbösnek tettette magát.

Aztán pár napja észrevettem, hogy a srác írt a páromnak (éjjel nálam aludt, és itt felejtette a mobilját az éjjeli szekrényemen), hogy megint kéne tőle vissza valamije, asszem valami DVD-ről volt szó, amit még régebben adott kölcsön, és hogy a barátnőm küldje el neki. Aztán észrevettem, hogy nem ez az egyetlen sms tőle, napok óta írkál neki, hogy nagyon örül, hogy újra beszélgetnek egymással, meg hogy jól esett neki, hogy múltkor msn-en is olyan jót dumálgattak, és hogy még mindig szörnyen hiányolja a régi időket... :S Néhány sms-ében rólunk is érdeklődött, hogy megvagyunk-e, a barátnőm válasz sms-ében pedig csak ennyi volt rólunk, hogy "jaja, jól kijövünk". Azért egy reménykedő exnél nem hiszem, hogy ez a válasz elegendő hozzá, hogy visszavesse az érdeklődést... Mármint, jó, nem azt várom el, hogy ömlengjen rólunk, milyen jól vagyunk, de azért egy ilyen válasz után én bizony nem lennék meggyőzve róla, hogy stabil ez a kapcsolat, ha én lennék az ex helyében, és egy ilyen 3 szavas választ kapnék, én egész biztos, hogy nem lennék meggyőzve, és nem akadályozná meg, hogy továbbpróbálkozzak...


Nem vagyok az a gyanakvó típus, és sose féltékenykedtem, de szöget ütött a fejembe, hogy miért nem mondta el a barátnőm, hogy újra pajtáskodnak egymással? Én anno se tiltottam soha, hogy beszéljenek, ezt a kedvesem is pontosan tudja, és hogyha semmi olyasmiről nem volt szó közöttük, akkor nekem is mondhatta volna, hogy megint dumálnak nem? Mert ha egy ilyen kaliberű dolgot elhallgat előlem, hogy "ja, igen, képzeld, már beszélünk és újra a haverok vagyunk az exemmel", és ezt így magamtól, véletlenül kell megtudnom, az kicsit gyanúsabb, mintha ő szólna. Ha csak egy DVD-ről volt szó, azt nekem is említhette volna, hisz lényegtelen az egész... de most őszintén szóval az egyetlen indok, ami eszembe jut, hogy miért nem mondta, az az, hogy nem akarta, hogy tudjak róla. :S Tudja, hogy nem tiltom az exétől, hogy felőlem beszélhet vele, csak annyit kértem, hogy olyankor szóljon, mert szeretnék róla tudni, pontosan az ilyen félreértéseket elkerülendő... Szerintetek most akkor mi van? :S


2011. aug. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hosszúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne olvasgasd az smseit. köcs ög.
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Schubell ***** válasza:
Nem olvastam végig, de már az első 4 mondatból kiderült hogy iszonyatosan féltékeny vagy. Ez nem jó! Ne legyél féltékeny, inkább kérdezz rá a barátodnál, és higyj neki! Ez a legbiztosabb! Ha nem hiszel neki, ott már gond van a kapcsolatban.
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Schubell már az első négy mondatot sem olvasta végig, merthogy a kérdező a fiú és a barátnőjéről van szó. Na mindegy.


1. Nem olvasgatjuk mások SMS-eit. Nem, a barátnőnkét sem, és nem, azt sem, amit az exének írt.

2. Normális lány nem fog kitálalni az exének az új kapcsolatáról semmit, maximum annyit, amennyit a barátnőd írt. Sms-ben ömlengés elég fura lenne, nem?

2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
most ilyet ki olvas végig ...
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne olvasgasd az smseit, mert csak magadat hergeled vele. Ha valaki kérdezi tőlem, hogy vagyunk a pasimmal én is mindig csak annyit mondok, hogy jól megvagyunk. Szeretem, imádom, de most hova ragozzam túl?


Ha nem mondta el, lehet azt hitte, hogy haragudni fogsz. Én is találkozok olyan srácokkal, akikkel jártam vagy szexeltünk, pusztán haverkodásból, mert jóban maradtam velük barátomnak mégse mondom, ha nem muszáj, mert az ilyet direkt negatívan fogják fel, hogy na nekem vagy nekik tuti hátsó szándékom van. Holott nincs.


20L

2011. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a jaja, jól kijövünk szöveg tényleg nem túl szívderítő. Az én exem is kérdezte egyszer (szerencsére neki volt annyi esze, hogy felfogja, hogy nem kell ő már nekem) hogy milyen az újjal és én megmondtam neki, hogy úgy érzem, megtaláltam a másik felem és nagyon jó vele. Ezek után végleg eltűnt. A barátnőd nem tűnik igazán elszántnak az ex leépítésében, olyan mintha nyitva akarna hagyni egy kiskaput... ha az én exem csinálta volna ezt, én a jelenlegivel együtt megkerestem volna és együtt megmondtuk volna neki, hogy kopjon le örökre, minden szempontból VÉGE!
2011. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SirZoli válasza:
Jaj, ez az exes dolog. Sosem értettem, miért kell az exekkel ilyen "baráti" viszonyt tartani. Nem kell haraggal elválni, viszont le kéne zárni a múltat, mielőtt egy újjal kezdesz. A kérdezőnek azt tanácsolom, hogy jól nézzen a csaj körme alá, ha ennyire felhőtlen a viszony az ex-szel, abból könnyen lehet megcsalás, és előbb-utóbb meg is fog történni. Csak pasiként nem biztos, hogy megtudod. Ez annyira undorító dolog. Meg kell mondani, hogy téged ez zavar. Ha ő ennyire ragaszkodik az exéhez, akkor lépj le! Hidd el, csak rosszabb lesz. De inkább keress másik lányt, mint bizonytalanságban élj e miatt.
2014. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!