Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan nem bízik bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem bízik bennem a barátom?

Figyelt kérdés

8 hónaposak vagyunk, 3 hónapja nála lakok. Mikor összejöttünk 2. héten megcsaltam, leszoptam és lefeküdtem az exemmel, minden nap mikor nem a barátommal voltam. szemét dolog volt tőlem tudom, de megbántam nagyon. Megtudta mivel az exem elmondta neki miután végleg kidobtam. A jelenlegi párom neki esett, megütötte és betört az orra. Utána anyám akarta az exemet feljelenteni mivel kikezdett anyámmal és zaklatta utána őt. nagy nehezen eltűnt az életünkből, azóta nem láttam és nem is akarom. az a gond, hogy ez annyira megmaradt a jelenlegi páromban aki megbocsátott nekem, hogy azóta látom a kételyeit mindig, ha megnézem a mobilom rögtön megkérdezi mi az, miért nézted meg, facebookról törölte magát, nekem engedi használni ha akarom az exemet letiltottam, de nem örül neki ha felmegyek facera tudom ezt. Msn-t nem használom rengeteg chates volt fent nekem töröltem is, azt az msn címem, hogy erősítsem a bizalmat, de nagyon nehéz. Nem nagyon gépezek már, nem érdekelnek a közösségi oldalak se nagyon, szeretem nagyon a barátomat, aki tényleg bármit megtenne értem és érzem, hogy nagyon szeret engem, de talán jogosan nem bízik bennem? Már mondta nekem 1 hónapja mikor későn értem haza suliból, hogy megint kezdtem , hogy hülyének nézem. pedig tényleg nem tettem semmi olyat, tavasz óta csak vele vagyok.


19/L


2011. okt. 19. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan nem bízik benned, és ezt a bizalmat sok idő lesz visszaszerezni. Én hasonló helyzetben két év után tudtam csak újra megbízni a páromban.
2011. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a felét olvastam el és az új pasid helyében rég kidobtalak volna 20L
2011. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szépen lassan leépíted magad,a kedvéért.Azért ennyire nem kellene,de te tudod.Idővel bízni fog benned,anélkül is,hogy görcsösen meg akarnál neki felelni.Azt meg sem merem kérdezni,hogy hány éves..
2011. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22 éves és köszi a válaszokat.
2011. okt. 19. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Jogosan nem bízik,mert ő is tudja,ha szeretnéd,nem csalod meg(2 hét után!),és még be sem vallottad volna,ha nem derül ki,azóta hazudnál neki.

Ezért nem kell az ilyet "megbocsájtani",mert a bizalom soha nem lesz a régi,és a kapcsolatnak nincs jövője.

2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jogos vagy sem, én se bíznék benned ezután.


Sorry. Ez van, vannak tettek, amiket nem tudsz kitörölni a múltadból, és ezeknek következményei vannak. Most megtanulod talán.

2011. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:

a pasidnak vagy ki kellett volna rúgnia ezért (ez lett volna a helyes megoldás), vagy ha megbocsátott, akkor meg spongyát a múltra.


de ezt, amit csinál, ne hagyd. az, hogy megcsaltad, nem volt szép, de sztem már rég túlvan ezen, ürügynak használja, hogy terrorizálhasson. hagyd ott a p*csába, mindenkinek jobb lesz. eleve f*szér' kell 5 hónap után összeköltözni és házasosdit játszani ilyen előzmények után...


hameg elviseled, akkor pont ezt érdemled az élettől. fogd fel vezeklésnek :D


29/n

2011. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!