Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan fáj? A barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan fáj? A barátomtól fertőző betegséget kaptam. Illetve márcsak a volt barátom.3 évet voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Tavaly lett vége, és most jö9ttek ki rajtam a fertőzés tünetei. Tőle kaptam. Nekem nem volt más. Nem szándékosan fertőzött meg, nem tudta. Elmondtam neki, illetve írtam neki, hogy beteg vagyok és hogy miatta, és emiatt nem érzem magam nőnek, lelkileg nem vagyok jól, és mással sem ismerkedhetem addig, amíg el nem múlik, és hosszú időt vesz igénybe. Annyira fáj, hogy nem is érdekli, hogy mi van velem, nem érdekli, hogy miatta lettem beteg, hogy a következményeit cipelem. Jogosan fáj? Nagyon rosszulesik, hogy 3 év után annyit sem érdemlek, hogy megkérdezze, mi a bajom, vagy elnézést kérne. Semmi ehelyett.
2011. máj. 5. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aids?
2011. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, hála Istennek.
2011. máj. 5. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom te szakítottál vele, igy ő most boldogabb hogy ha már dobtad, legalább okozott valamit
2011. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy felháborodva. De inkább ne rágódj ezen, nem érdemli meg. A jövőd fontosabb.

Javulást!

2011. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő ment el, nem én hagytam ott.
2011. máj. 5. 17:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak nagyon fáj, hogy 3 év után ezt érdemlem, egy nagy semmit, semmi érdeklődés, pedig a bajt ő okozta.
2011. máj. 5. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd,ha elmúlik,akkor ne bánkódj a múlton.Mire rendbe jössz testileg,remélhetőleg már készen állsz majd lelkileg is egy új kapcsolatra.
2011. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat nem érdeklne?
2011. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég sok idő, mire meggyógyulok...
2011. máj. 5. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Mért mi a bajod?:( Gumival gondolom csak nemlehet elkapni:)
2011. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!