Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartok egy fél-cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok egy fél-cigány csajtól?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszek neki, elég normálisnak néz ki, nem bagózik, ritkán piál, melózik és tanul is egyszerre, jól is néz ki, de attól tartok h bármikor előjöhet belőle a cigány-mentalitás, és akkor aztán nagy kakiban lennék.

Főleg, h nagyon nem bírtam eddig a cigányokat, mert csak negatív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.


2011. szept. 10. 17:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
33%
Jogosan tartasz tőle. Nem (csak) azért, mert félig cigány, hanem azért mert teljesen nő...
2011. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
29%
megint itt vagyok,3,szor is,és most kérdezem,hogyha frankón van rá alkalmatok,akkor ki merné megmondani nakik az igazat hogy mit is gondoltok róluk.persze megint azt fogják mondani egy csomóan,hogy megmerné,aztán nem.az az igazssáág hogy itt akiknek olyan nagy pofájuk van,annak a nagyrésze csak nyomorult netharcosok..és lehet lepontozni,mert qrvára nem érdekel.
2011. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy nem merném, hiányzik az nekem, hogy összeverjenek/megkéseljenek?
2011. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
68%
hát ez az.ahhoz eléggé tökös vagy hogy itt mond a magadét,de ahhoz hogy fel vállald,ahhoz már nem.ezt hívják ők csicskának.de te legalább itt most bevallottad,hogy nem mernéd.
2011. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

15:46

Van aki meg meri mondani!

4 napig voltam megfigyelésen kórházban mert nem kínáltam meg a cigót, és ezért összevertek, hiába vagyok 95 kg és nem hájas hanem izmos, de hirtelen a semmiből 8 kancigány termett elő. Másik alkalommal szarrá verték az 1 éves Focus-omat (tavaly) mert a kocsma előtt az úton verték egymást és megkértem őket h húzzanak el. 1 millás károm lett amit senki sem fizetett meg.

Mikor iskolás voltam heti szinten vertek a 14-18 éves cigány osztálytársaim, pedig még csak alsó tagozatos voltam az általános iskolában.

Az udvarunkba mindig bejártak lopni, és mivel vállalkozásunk van éves szinten min az 1 milla érték tűnt el, mikor bekeményítettünk akkor leverték a kamerákat és agyonverték a Pitbull-okat. A boltunkban napi szinten lopnak mindent ami zsebbe fér. És az a gáz h a cigányok min 90%a ilyen v rosszabb. Ez nem csak a neveltetés kérdése...

A másik baj az h az emberek nagy részének hasonló élmények miatt kellett megutálnia őket. Ha együtt tudnának élni ugy mint más nemzet akkor semmi baj se lenne velük. Érdekes h a környéken elég sok német, szlovák és belga él, de egyikkel sem volt soha baja senkinek.

2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
40%
elismerésem,nem vagy gyáva,ha ez mind igaz amit leírtál,márpedig mi okod lett olna hazudni.és nekem is volt már hasonló összetűzésem velük.ésmertem olyat akit megszúrkáltak.de mért csak a cigányokat veszik elő?a magyarok közt szintén van rengeteg,akire ugyan úgy lehetne panaszkodni.akkor azokat mért nem szidják?és ha a cigány megcsinállja ugyan azt akkor hú,meg há.és de,szerintem ez csak neveltetés,meg társaságé.
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

"Viszont nagyon tudnak gyűlölni is. És akit megutálnak, az egy életre elrendezte magát."


Épp ez a baj! Ha szakítunk (márpedig biztos nem lennénk örökké együtt) akkor ki van zárva h kulturáltan dolgozza fel, és tuti h balhét csinálna.

2011. szept. 13. 19:05
 39/49 anonim ***** válasza:
46%
HÁT ÖCSÉM...ÍGY ÁLLSZ A DOLOGHOZ,HOGY HA MAJD SZAKÍTOTOK............?hát te egy őrült vagy.
2011. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
73%
Miért, hogy álljon hozzá? Hogy úgyis elveszi feleségül?
2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!