Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartok egy fél-cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok egy fél-cigány csajtól?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszek neki, elég normálisnak néz ki, nem bagózik, ritkán piál, melózik és tanul is egyszerre, jól is néz ki, de attól tartok h bármikor előjöhet belőle a cigány-mentalitás, és akkor aztán nagy kakiban lennék.

Főleg, h nagyon nem bírtam eddig a cigányokat, mert csak negatív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.


2011. szept. 10. 17:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
61%
Én hozzá nem érnék.
2011. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
78%
szerintem inkább hagyd emiatt, annyi lány van még
2011. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak előítélet. Nincs ilyen, hogy cigány mentalitás.
2011. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Ismerd meg a szüleit, cigányoknál ez a kulcs. Van egy nagyon kis réteg, ami normális, reménykedj, hogy kifogtad.
2011. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%

Egyátalán nem biztos, hogy hallgat - szereti a szüleit.

Lehet, hogy inkább szabadulna otthonról.


Ha régebb óta ismered, és régebb óta normáslis, akkor szerintem egy jó partit találtál.

2011. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is az a kulcs, h ismerd meg a családját. Különben meg beszélgess vele, előbb-utóbb kiderül, h mennyire rendes. Hány éves egyébként?
2011. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Asszem 20 körül van.
2011. szept. 10. 18:02
 8/49 anonim ***** válasza:
66%
19 fiú vagyok fél cigány és olyan nincs h cigány mentalitás csak neveltetés kérdése am sok roma a hagyomány miatt házasodik korán pl. de am nem minden cigány egyforma vannak akik dolgoznak tanulnak és tisztelgésesek de már unom a diszkriminatív embereket!!!!
2011. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
36%
FUSS!!!
2011. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
60%
Írok fél cigány csajként.Mindig magyar pasim volt és szerencsére soha nem miattam ment tönkre a kapcsi.Ne félj tőle,ismerd meg nem veszítesz vele semmit.Engem a magyar pasik tönkre tettek lelkileg:S:S Hajrá,ha normális mint én nem fogod megbánni!
2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!