Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartok egy fél-cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok egy fél-cigány csajtól?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszek neki, elég normálisnak néz ki, nem bagózik, ritkán piál, melózik és tanul is egyszerre, jól is néz ki, de attól tartok h bármikor előjöhet belőle a cigány-mentalitás, és akkor aztán nagy kakiban lennék.

Főleg, h nagyon nem bírtam eddig a cigányokat, mert csak negatív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban.


2011. szept. 10. 17:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%
Én is tartanék tőle. Soha meg sem fordulna a fejemben, hogy olyasvalakivel bonyolódjak kapcsolatba, akiben van cigány származás.
2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
32%
Na utóbbi válasz adó az értelmességi szinted nem sok ezek alapján kötelező diszkriminatív megjegyzéseket tartanod ha annyira faj gyűlölő vagy akkor tartsd meg magadnak!!!!
2011. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
67%
nem ezen múlik, vannak nagyon normális cigányok, én is ismertem többet.
2011. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

"alul iskolázót szh szánalmasnak tartom az ilyen embereket és ennyiből én mondhatnám hogy alul iskolázott am nem is tudod hogy tanulok e vagy végeztem e iskolását !!!"


Nem úgy tűnik, hogy nagyon tanult ember vagy...

2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
87%

Így megmondani nem lehet.

Én állítom h van sok normális is,sőt van sok olyan haverom barátom is aki félig vagy teljesen az,és volt hogy segítettek,mellémálltak a bajban stb

viszont sajnos a 98% az aki lop,betör,csal,stb..de van normális is..egész a szülői nevelésen múlik.

2011. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd, mert ha a család közelébe kerülsz és gond lesz, akkor nem úszod meg.
2011. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
88%

Nekem például volt általánosban egy cigány származású osztálytársam (több is volt). De ő tényleg az egyik legjobb ember akit valaha ismertem, pedig nekem is vannak rossz tapasztalataim a cigányokkal kapcsolatban (kiraboltak, megtámadtak...). A lényeg, hogy ő belőle soha nem jött elő ez a fajta mentalitás amire te gondolsz, annak ellenére, hogy a testvérei mindig is a bűnözői kategóriába tartoztak. De a lány függetlenedett tőlük, elvégzett egy fősulit és most tisztességes állása van. Olyan ember akit mind a mai napig nagyra becsülök.

Neked kell döntened ebben a kérdésben, csak azért írtam le ezt a sztorit, hogy lásd vannak pozitív tapasztalatok is ilyen ügyben. Egy esélyt szerintem adhatsz a dolognak, ha nem olyan mint amilyennek elképzelted, akkor még mindig szakíthatsz vele.

2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%

1 dolgot leszögezek. Nem hinném, összejönnék cigány-lánnyal, de!...


Ha már általánosítunk, a kérdést is tegyük fel általánosan...


Jogosan tart-e az ember cigány lánytól a kapcsolat elején, hogy később gebasz lehet?

- Sose tudni mig nem probláltad!

Jogosan tart-e az ember bármely kapcsolattól az elején, hogy gebasz lehet?

- Sose tudni mig nem probáltad!


Lehet a félvér csajjal semmi gond, ellenben azzal a szőke árja kis germán spiné, aki jól néz ki, a 3 hónap után, ő v. az apja a fejedbe állítja az egyik mestergerendát.


Itt is az a kulcs, hogy probáld meg minnél hamarabb megismerni a környezetét. ennyi.


Itt csak maximum 1 bökkenő lehet - Nyilván a "mitszólnakhozzáazismerösök" - ha te el tudod viselni, más előitéleteit, csinálj amit akarsz...


De aztán ne sirj ha a kuruc.info-ra is kikerülsz, elrettentő példának!

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
50%
Hozzá ne nyujjál!!
2011. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
41%
jobb nem játszani a tűzzel! később kijöhetnek olyan nézeteltérések, amikre most nem is gondolsz. tegyük fel, h tartós lesz és összeházasodtok: már maga az esküvő is kérdés, h milyen legyen; gyerekek nevelése + a cigánynők hajlamosak a hízásra...stb 1000 meg 1000 kultúrális különbség van,ami végül lehetetlenné teszi a kapcsolatot...
2011. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!