Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
 81/105 A kérdező kommentje:

Miért változott a stílusom??Nem értem miért kell azzal foglalkozni hogy,milyen viszonyba és stílusba beszélek a barátnőmmel.?

Úgy gondolom Jó Emberek hogy a sok negatív kritika ellenére senkinek nem szóltam semmit,pedig ha annyira cigány mentalitásom lenne megtettem volna de ,még sem.Ennyit erről!Köszönönöm a normális válaszokat, a Kedves Rasszisták véleménye meg nagyon de nagyon Hidegen hagy:):):):)

2011. aug. 15. 23:21
 82/105 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azt nézd, hogy cigány-e vagy sem. Hanem azt, hogy bánik veled, hogy figyeljen rád, szeressen. Ezek sokkal fontosabbak a származásnál. Nekem több cigány barátom is volt, meg a haverjaim között is van jópár. Rengetegen beszóltak miatta, de én mindig kiálltam azért aki fontos nekem, igy egy idő után már a környezetem is hozzászokott a jelenlétükhöz. Rájöttek, hogy ők is ugyanolyan emberek és nem kell csak úgy elítélni valakit a származása miatt. Beismerem hogy a lopós meg balhés cigányokat én sem szeretem, dehát könyörgöm a magyarok között is rengeteg ilyen van...18/L
2011. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,ezt fogom tenni:)
2011. aug. 16. 14:11
 84/105 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem :$$ én birom a romákat pedig fehér vagyok :$$ behalok egy roma csajért:$:$
2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:

Azért meglepő, hogy mennyire tiszteled a rasszista embereket (akiket én egyébként realistának neveznék), mivel mindig nagy betűvel írod ,hogy "Rasszisták" :)


Egy NS

2011. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:

én a helyedben hagynám. ha nem akarod hogy lenézzenek a párod miatt akkor Magyarországon legyen magyar az illető, abból is a normálisan kinéző.

ha téged elfogadtak akkor ne rontsd el a képet azzal hogy egy cigánnyal jársz.

hiába ha te is az vagy félig, de leirtad hogy hogyan élsz, viselkedsz én elfogadnálak de csak magyar fiúval (holott nagyon nem szeretem a cigányokat)

2011. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:

Én szeretem a cigányokat!


88/14!

2011. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 A kérdező kommentje:
Már vele vagyok,és nem bántam meg.Nálla kedvesebb aranyosabb embert nem láttam és nem ismertem még.Igaz még csak az eleje de ő alapból ilyen,és nem érdekel hogy ki mit fog hozzzá szólni!!!
2011. aug. 18. 18:13
 89/105 anonim ***** válasza:

Nála kevés aranyosabb emberrel találkoztál? Biztos ő á vájdá fiá, hogy ennyi fukszá vánXDXD

Cigányok...

2011. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
te tudod te döntsd el mit akarsz.
2011. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!