Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de ha ügyész akarsz lenni, tanulj meg helyesen írni.
2011. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
teszutyok
2011. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 A kérdező kommentje:

Már megint kezdjük el a helyesírást???Szerintem nem.

Egyébként köszönöm a jó kívánságokat mindenkinek!!

Üdv

2011. aug. 18. 22:13
 94/105 anonim ***** válasza:
Igen kezdjük el, ha neked ilyen "jó agyad" van,Akkor oda figyelhetnél, vagy használj helyesírás ellenőrzőt.
2011. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

Ez a szerencsétlen lány nem azért írt ide, hogy a sok rasszísta itt oltogassa!!!! Mellesleg nekem is van acélbetétes bakancsom, és igen van amikor az embernek elege van belőlük ( a viselkedésük miatt többnyire), de ahelyett, hogy negatív és szánalmas, pocskondiázó kommentet írtok,inkább látnátok meg benne a dolgos embert!!! A másik: hány olyan FEHÉR ember van, aki egyszerűen kritikán alulian viselkedik??? Értem itt azokra akik így támadják őt, csak a származása miatt. Senki nem választja, hogy hova születik, de azt igen, hogy mit hoz ki saját magából!!! Azt sem szabad elfelejteni, hogy mindenki ugyan olyan csupasz seggel jön világra mint bárki más. Nem pártolok senkiet, de ilyenkor elkéne gondolkozni, hogy miért ilyen szar ez az ország amilyen!!!!!!!!!!!!!!!


Kedves Kérdező: ne foglalkozz senkivel aki így lehordott, csináld azt ami neked jó, és sok siker a pályafutásodhoz.

egy Magyar akinek van még jó szava a Hozzád hasonlóakhoz

2011. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
Tudod nem vagyok rasszista, mert más népcsoporttal nincs bajom, nem volt negatív élményem. Én sokáig próbáltam úgy hozzájuk állni, hogy van aki normális közülük. Nem jött össze, még ha kis dolgokban is, de kijön a vérük. Soha egyben se bíznék meg, alattomosak, sunyik, mindig a könnyebb utat választják.Állandóan másokat okolnak, de ők nem tesznek semmit, mégis az ő seggük van állandóan védve, mert szegények rossz családi háttér.Mesélni tudnék, milyen támogatásokat kapnak, csak sok embernek kinyílna a bicska a zsebében. Volt osztálytársam is csak félig az, nem látszik rajta, le is tagadja, de ha támogatást kapnak, ő az első a sorban, akkor hirtelen cigány lesz. Undorító élősködő paraziták.
2011. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 A kérdező kommentje:
Helyesíárs öreg?? a vessző után mióta kezdjük a szót nagy betűvel???Kötöszködő balfácán.A többieknek köszönöm,vele vagyok ma tartjuk a szülinapját és bemutat a társaságnak és én leszek a legszebb nő a mi kerületünkben!!!!!!!!!!
2011. aug. 19. 18:57
 98/105 anonim ***** válasza:
Kisanyám félreütöttem, de te abszolút nem tudod használni a vesszőt, a többiről nem is beszélek. Szaporodjatok, állj sorba segélyért, mert ügyész nem lesz belőled az biztos. Nem véletlen, hogy a magyar pasi így bánt veled.A cigány biztos megbecsül.
2011. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben, a "nyócba"?
2011. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 A kérdező kommentje:
Oké rendben.Ígérem ha úgy alakul sorba fogok állni,de ha nem így alakul akkor remélem ti fogtok hozzzám jönni segííjkéjértttt:):)Pffffffff szánalom de komolyan:):):):)
2011. aug. 20. 01:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!