Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 A kérdező kommentje:
Gyereket alapból nem tervezek még,elég messze van az.Még tanulni akarok hogy,legyen belőlem valaki.Mivel szőke vagyok és ő sem huu de az a nagyon barna mi lenne ha nem látszana annyira??
2011. aug. 15. 19:19
 12/105 anonim ***** válasza:
100%

Ne az érzelmeid alapján dönts, a családját nézd meg. Anyukája egy dolog, lényeges, de lesznek még ott többen is akikkel akár össze is kötöd az életed.

Ha pozitiv hatással vannak az életedre akkor hálisten, de ha nem akkor csak visszahúznak, érzelem ide, érzelem oda, ez évek alatt a legnagyobb érzelmeket is gyülöletté alakitja.


Tehát nézd meg őt, szüleit, tesvérét, barátait, ezek után dönts, mert akiket itt felsoroltam azokkal együtt fogod élni az életed.

2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez elég klisés duma, de erre csak azt tudom mondani, hogy ha szeretitek egymást, akkor nem érdekel egyikőtöket se semmiféle általánosítás. Együtt könnyebb ezt elviselni, mint egyedül. Én teljesen cigány vagyok, a szüleim mindketten azok, de nem úgy élünk, mint az átlag cigányok, dolgoznak mindketten, bár keveset keresnek, de ez a legtöbb magyar családról is elmondható. Én egyetemre járok, két tesóm gimnazista, a legjobb tanulók között vagyunk mind a hárman. Mégis annyi megkülönböztetés ér nap mint nap, és nem csak olyanok, amiket felsoroltál (hogy nem ülnek mellém a buszon, vagy kikerülnek az utcán), hanem fenyegettek már veréssel a "fajtám" miatt és még sorolhatnám. Rosszul esik az is, amiket olvasok a népcsoportunkról, hogy miket tesznek egyesek, hogyan keresik a pénzüket stb. amik miatt engem is elítélnek ismeretlenül. Meg persze az olyan kommentek is, hogy minden cigány egyforma és egyik se normális. Hiába próbálom nem magamra venni, szinte mindennap szembesülök azzal, hogy a származásom miatt ilyen hátrányos helyzetben vagyok és leszek később is, ha majd albérletet, munkát keresek. Ha van melletted egy társ, aki ugyanilyen helyzetben van, akkor együtt sokkal könnyebb ezt elviselni szerintem. De mint mondtam, a legfontosabb, hogy szeressétek egymást, ne az alapján dönts, hogy honnan származik a srác!
2011. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim válasza:
ne kezdj cigánnyal próbálj megfogni egy magyart
2011. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
59%
sztem csak fehérrel kezdj. csak c!gányból előbb utóbb kijön h c!gány.lehet h addigra már késő lesz.NEM ismerek normális romát.a vérükben van a mocsokság.
2011. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:
Ismerem évek óta, és elég sok pozítív véleményt kaptam róla.Tehát szerintem azok közé tartozik.Volt már több Magyar csajjal......Szerintem pont ez fogta meg bennem hogy"Nem vagyok az a tipikus undorító,simlis,lopós ciágány"Mint a többi.
2011. aug. 15. 19:21
 17/105 anonim ***** válasza:
hogy kapnak az ilyen kerdeseken a raklo raszistak :D:D
2011. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:

Elj a jelennek, es az erzelmeidre hallgass, az vezessen, s ne az, hogy az emberek mit szolnak, mivel nem az emberektol elsz!

Soha ne azt figyeld, hogy milyen a szine, hanem azt, hogy mit erzel iranta, s mit kapsz abbol vissza!

2011. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:

Ez bizony nagyon nehéz. Az a kérdés, hogy mi számít Neked? A boldogság, vagy a mások véleménye. SEmmi baj, ha a mások véleményét választod, sokan ezt tennék.


1. Ha járni kezdesz vele:

Biztosan sokan lesznek, akik elítélnek majd, ha gyerekeitek lesznek, talán őket is ki fogják közösíteni (ha meglátszik rajtuk), és nem fognak úgy kezelni, mint egy átlagos magyart. De viszont boldog leszel, azzal leszel, akit szeretsz, és aki Téged is szeret, és nem fogsz azon bosszankodni, hogy kihagytad a lehetőséget.


2. Ha inkább elutasítod:

Lehet, hogy egy életre megbánod, és nem lesz még egy olyan ember, aki úgy megbecsül majd, mint Ő. Viszont nem fognak megszólni érte, sikerül majd beilleszkedned, és normális Magyarként fognak kezelni.


Tehát nehéz a helyzet. Akármelyiket is választod, lesznek előnyök és hátrányok is. A Te döntésed, mi ebbe nem szólhatunk bele. Ha szereted, és úgy érzed, nem érdekel mások véleménye, akkor szerintem próbáld meg. De ha félsz, hogy mások talán majd lekezelőek lesznek, és nem fognak elfogadni, akkor inkább utasítsd el. Remélem jó döntást hozol. A szívedre hallgass! Sok sikert :)


És bocs, hogy hosszú lett :D

2011. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 A kérdező kommentje:

Féli cigány vagyok!!És nem szégyellem mivel engem nem lehet a többivel egy kalap alá venni.Volt cigány pasim nem húzott vissza,tehát viselkedésre stílusra ilyen maradtam,annyi hogy a seggfe* nem engedett tanulni.Hát persze mivel ő tudatlan én is legyek az.De szerencsére vége lett,és észbe kaptam..Áhh teljesen össze vagyok zavarodva....Nem tudom hova tegyem a fiút.Érzem hogy vonz,és kell nekem.De mivan ha még is tévedek???

Ha most elutasítom tudom hogy,előbb utóbb is sem fogom.

2011. aug. 15. 19:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!