Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
egyébként meg sztem te is tudod h itt nem nagyon fognak megerősíteni abban h gyere vele össze.
2011. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:

a gyakori kérdések olvasói :) vagy 80%-ban cigány gyűlölők.

Tehát jó választ nem fogsz kapni, amúgy én vagyok a 2. válaszoló.

ez nem családi kapcsolatok téma, hanem párkapcsolat, az meg nem itt van!

2011. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
100%

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy te nem a "cigányéletet", szokásokat szeretnéd követni, akkor jól gondold meg, hogy megéri e cigány fiúval kezdeni. Mivel évek óta "rád pályázik", "kinézett magának", akkor nem elégszik meg egy kis flörttel vagy pár hét együtt járással, valószínűleg komolyan gondolja.

De vigyázz, mert biztosan te is tudod, hogy a cigányok nem vagy igen ritkán tűrik meg a tanult asszonyt maguk között. Ha jogi egyetemre készülsz, az "anyósod" nem biztos, hogy egyetért már az egyetemmel sem, azt pedig nem nyeli le egy roma asszony, hogy a fiának nem szülsz gyereket még 8-9 évig, amíg ügyész nem leszel.

Ha viszont úgy érzed, hogy vele boldog tudnál lenni, és támogatna a terveidben, hogy ügyész legyél, akkor vágj bele.

2011. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
12%
Takarodjatok vissza a saját hazátokba olcsó proletár népség.
2011. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:

Semmi baj.Köszönöm


Komolyan már sírok mert nem tudom hogy,mit csináljak.

Nem,köszi de nem teszek fel magamról képet.Félek hogy valamelyik ismerőse felismer és elmondja neki és ezzel csak őt alacsonyítanám.

2011. aug. 15. 19:27
 26/105 anonim válasza:
nem tudjátok h mikor van a permetező szépségverseny??????
2011. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
Járjál vele, de tanulj, ne szülj még gyereket, ne add fel érte az álmaid.Aztán meglátod, hogy milyen közösen, fel tudod e vállalni, pozitív vagy negatív irányba változik az évek alatt.
2011. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:
Szerencs hogy vannak itt normális emberek is.Azért tettem fel ide mert itt komolyabb Nők és Férfiak vannak mint abban a témában.
2011. aug. 15. 19:28
 29/105 A kérdező kommentje:

Igen tanulok,és eszem ágában sincs gyereket szülni.

Rám soha senki nem tudta az akaratát erőltetni,tehát az "anyósom" sem tudná bár mit csinálna.A fiú pedig azt akarja hogy Tanuljak.Kérdeztem tőle hogy nem zavarna e hogy ha én okosabb és tanultabb lennék e mint Te?

Erra az volt a válasza hogy egyáltalán nem zavarnő sőt örülne is neki.

2011. aug. 15. 19:31
 30/105 anonim ***** válasza:

Nem az lesz a gond, hogy ő teljesen cigány, te pedig csak félig.

Amennyiben ő kemény fizikai munkával keresi a megélhetésre valót, ráadásul a te tanulásodat is ő fogja fizetni, belőled pedig lesz egy "értelmiségi". Pár év, és ez a szintkülönbség fog kettőtök közé éket verni. Más lesz ebből kifolyólag az érdeklődési körötök, amikor már a házasság kezd felvenni egy monoton, hétköznapi szintet, és már nem fogtok tudni miről beszélni egymással. Neked a munkád során előfordulhat majd gyakran a tulóra, amit egy fizikai dolgozó nem nagyon ért meg (az enyém sem értette), jön a gyanúsítgatás, hogy megcsalod. Jön a szöveg, hogy persze én fizettem mindent, hogy te idáig eljuss, stb. Ha pedig már gyermekek is lesznek, akkor az még külön nehezíteni fogja a kérdés eldöntését, hogyan tovább?

Ezen gondolkozz el!

2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!