Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
 61/105 A kérdező kommentje:

De szeretlek:):) Oké gyere:):)

És igen akarom a pasit,és tudom hogy ő is engem:):)

2011. aug. 15. 20:04
 62/105 A kérdező kommentje:
cigit hozzál:):)
2011. aug. 15. 20:04
 63/105 anonim ***** válasza:
Nincs cigi!! Menjél oszt cigányosan kolduljááá:D
2011. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 A kérdező kommentje:
Vicces vagy:)
2011. aug. 15. 20:05
 65/105 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de én még nem láttam félcigányt aki nem húzott volna a cigány véréhez! Elöbb utobb mindenképpen kitőr belőle. Te is irtad,hogy csak akkor szólsz vissza ha bekostolnak. Nézz körbe az utcán Magyar szemmel és figyelj! Kiki szoktak beugatni Magyar nőknek? Hát nem a fehérek! Nem a fehérek mondják ,hogy mire kell nekik a Magyar nő! Gátlástalanok! És ezután azt figyeld,melyik Magyar nő áll le vitatkozni velük! Te meg a forró cigányvéred miatt azonnal robbansz! Ezek vagytok! Kiabálós,átkozódos egy faj! ne hzabozz! Válazd a véred! Nem lesz majd akaratod,és elnézed ahogy a pasid jár jobbra ,balra mert ez náluk megengedett és normális. Majd az anyos elmagyarázza neked.Szülj,szülj és szülj! Várd az urad haza és tegyél kedvére. nem változtok,ugyhogy válaszd őt és ha lehet emigráljatok!!
2011. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:

Szia! Az én párom is félig cigány... Én még fősulira járok, neki pedig csak szakmunkása van. És akkor mi van??? Semmi! Nagyon-nagyon szeretjük egymást, nagyon boldogok vagyunk együtt! Rengetegen irigykednek rám, hogy milyen szerencsés vagyok vele!

Sokan feszegették a társadalombeli különbségeket. Tény. Vannak. De! Ha valamit nem jól csinál, kijavítom. És itt ne sarkosítsatok, kedvesen, nem parancsolgatva. Az ő anyukája 4 általánost végzett, nem tanította meg nagyon sok mindenre... Mégis a világ legjobb embere!

Már 7 éve együtt vagyunk, rengeteget változott előnyére! Már a szüleim is megjegyezték, hogy nem semmi, hogy kikupálódott és biztos nehéz lehetett neki. Ne értsetek félre, én úgy szerettem meg, amilyen volt, de ő be akart illeszkedni a családomba, és sikerült neki! Pedig rengeteg előítélet fogadta! Ma már végre fiukként kezelik a szüleim is! :)

Nagyon sok mindenen túl vagyunk már és örülök, hogy kitartottam mellette, pedig rengetegen lebeszéltek róla eleinte! Szóval ne keseredj el, ne add fel, a szerelem mindent legyőz! :)

2011. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az írásod alapján most pont te viselkedsz úgy, mint egy utolsó...
2011. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:

szia!

ha már ilyen régóta érdekled őt, és téged is érdekel ennyire, akkor szerintem nem számít hogy ki milyen származású, meg kellene próbálnod vele. én csak a saját esetemből mondom ezt, mert nekem is volt egy olyan fiú az életemben akivel ha összejöttem volna, tudtam előre hogy elítéltek volna, lenéztek volna, és én úgy voltam vele hogy inkább keresek mást. De nem tudtam elfelejteni őt és adtam egy esélyt az egésznek. hidd el megérte! azóta már nem tart a kapcsolatunk, de míg tartott gyönyörű szép volt. mikor már benne voltam, nem érdekelt ki mit mondd, nem is emiatt lett vége.. de így visszagondolva, megérte, mert nagyon szép hónapokat töltöttem vele, ha meg nem jöttünk volna össze, lehet hogy még ma is ezek rágódnék hogy mi lett volna...

de most így van egy szép emlékem, és azóta hidd el senkinek eszébe nem jut hogy lenézzen, vagy megszóljon hogy anno vele voltam, hisz mint tudjuk minden pletyka csak addig tart míg nincs valami szaftosabb a láthatáron!


azt persze nem mondhatom hogy nálad is ugyanez fog lejátszódni, de szerintem azzal nem veszíthetsz hogy megpróbálod vele. Ha mégse az lenne amire számítottál még mindig véget vethetsz a kapcsolatnak. de mivel azt írtad régóta érdekled, nem hiszem hogyha megkapna, úgy viselkedne veled hogy egyből ott is akard hagyni.


Bocsi hogy hosszúra sikerült, de mikor elolvastam mit írtál, gondoltam leírom az én hasonló történetemet, hátha segít!


Dönts belátásod szerint! :)

Minden jót!

2011. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kedves egyik válaszoló.Azért ne képzeljük azt hogy üvöltök az utcán mint a ciágny asszonyok.De az biztos hogy megvédem magam.

2011. aug. 15. 20:16
 70/105 anonim ***** válasza:
20.07 vagyok. Még annyit,hogy már látszik rajtad,hogy a cigányvéred lép előtérbe ,mrt már mentegetőzől és kűzdenél ,hogy fogadják el! Ez nem az az ország ahol nektek élni kéne! Sajnos csak szaporodtok és így a létszám főlényt akarjátok kihasználni! Remélem még van ebben az országban igaz MAGYAR és látja ,hogy lassan összekell fogni mert csak baj lesz ,és ezt a szép országot elöntik a feketék! Miattatok van már az országnak rossz híre, eleget járok Európában és sajnos látom mi a véleményük az országról.Aki Magyar ezt már nem sokáig tűrheti! Lényeg: maradj a fajtádnál!
2011. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!