Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
Ja még valami: ha belevágsz mégis, akkor fogod észrevenni a valós lényét, és ha az nem fog tetszeni... Hát... Szívás, mert nehezen tudnál úgy kiugrani a kapcsolatból, hogy ne legyen belőle nagy gáz...
2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!

Nem engem aláztak meg, de uyanúgy felkaptam a vizet és fáj, hogy egyesek mennyire rasszisták, mikor a cigányok között is van sok tisztességes dolgos ember. Én magyar vagyok, de utálom a rasszista gondolkodást.

A kérdésre válaszolva, próbáljátok meg és ismerd meg jobban, figyeld meg a reakciókat mikor ketten végigmentek az utcán(habár ez nem kellene, hogy érdekeljen benneteket), és ha elviselhető és úgy érzed tudnál így élni, miért ne, meg ha boldogok vagytok, akkor mindent bele. Ismerek én házaspárt, ahol a nő tiszta magyar a férfi cigány(de rendes) és mindkét oldal elfogadta őket.

Sok szerencsét, és figyelembe se vedd a fajgyűlölőket!!

2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
29%
Nincs még elég roma ebben az országban? Te még többet akarsz? Szaporítanád őket? Nem elég hogy te is az vagy? Most ne a saját érdekeidet nézd hanem az országét. Magyarország soha nem lesz a cigányok hazája. Ne állj át a sötét oldalra.
2011. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán ne foglalkozz mások véleményével! Bár bennem nincs cigány vér, de mégis volt cigány barátom és semmi rosszat nem tudok róla mondani.

A férjemben is van vonó, de soha sehol nem találkoztam előítélettel a környezetemben. Szerintem nem azzal van az emberek baja, aki barna bőrű, hanem azzal, aki lop, koszos, büdös, agresszív, stb.. Ilyen pedig a magyarok között is van...

Ha jól-öltözött, dolgozó ember, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.

Tehát, ne a bőrszín, hanem a megérzéseid alapján dönts! :)

2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 A kérdező kommentje:

19:24

elégg meg sírattak a szavaid és neked is kedves 19:31!!

Figyelj volt már több éves kapcsolat is,ahonnan a lányok bármikor kiszálhattak tehát nem tolakodó és nem erőszakos.!!Lehet hogy megpróbálom!!:) Annyira örülök és Boldogágg tesz hogy sok jó és normális hasznos válaszokat kaptam és kapok!!:)Köszönöm

2011. aug. 15. 19:34
 36/105 anonim ***** válasza:

19:26-os vagyok.

Annyival egészítem ki a mondandómat, hogy ne foglalkozz a gyűlölködőkkel.

Dönts saját belátásod és érzéseid szerint.

2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:

19:22

Tegyel fel egy fotot onmagadrol! Ennek a valasznak itt semmi ertelme, hiszen nem is a feltett kerdesre valaszoltal, de ez a stilus mar tulzas a kerdezovel szemben.

2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:

19:26-os vagyok.

Annyival egészítem ki a mondandómat, hogy ne foglalkozz a gyűlölködőkkel.

Dönts saját belátásod és érzéseid szerint.

2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
Én a két 19:32-esen kis híján elsírtam magam :( Borzasztó, hogy milyen emberek vannak.
2011. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 A kérdező kommentje:

Úr Isten..:)

Golyót a fejembe úgy hogy,nem is ismersz??Katasztrófa ez az ország de komolyan.

Igen rendes dolgozó ember.És tudom hogy úgy tudnám formálni ahogy akarom.Csak félek a kezdettől mert olyan nehéz..Aranyos kedves,és ezeket attól hallottam aki évek óta ismeri,és nem rokon hanem csak Ismerős!!

2011. aug. 15. 19:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!