Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél cigányként járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél cigányként járjak egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az általánosítást, van elég belőle ezen az oldalon, most nincs rá szükség.Megköszönném a cigány gyűlőlöknek hogy ha nem illetnétek trágár szavakkal.


Nos az a helyzet hogy mindig magyar barátaim voltak,1 cigány volt annyira nem volt gázos csak, tudatlan és birtokló típus.Az utolsó pasim Magyar volt de teljesen tönkre tett lelkileg,megalázott a sárgaföldig tiport.....

Van egy srác akin persze látszik hogy cigány,rajtam pedig kevesébé.Be tudtam illeszkedni a Társadalomba elfogadott a Magyar nép,nem közösítenek ki stb...Példa erre az hogy leülnek mellém a buszon vagy, bárhol beszélgetnek velem és úgy kezelnek mint egy nem cigányt.Kereskedelmit tanulok,de ha meglesz az érettségim ügész szeretnék lenni mert szerencsére megvan hozzá az agyam.Elég rossz az életkörülményem a szüleim alkoholisták és a cigányokhoz méltóan élnek annyit külömbséggel hogy nem LOPNAK CSALNAK ÉS HAZUDNAK.Mint ugye én sem.


A fiúról annyit kell tudni hogy évek óta tetszem neki mindig figyel,de mivel mindig volt párom ezért nem próbálkozott.Most szingli vagyok és tegnap találkoztunk.Normálisan él,kúltúrált,rendes munkahelye van,nem iszik és társai. Anyukájával él aki igaz dörzsölt rafinált de melyik anyós nem??Tiszták és pedánsak nagyon.De viszont félek az általánosítástól ami miatta érhet.Engem mint Nőt nem érint az Általánosítás feljebb már említettem hogy miért.


Kérdésem az lenne hogy mit gondoltok erről??


2011. aug. 15. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ma is hívott,és találkozunk.Na már most nincs jogom szivatni és váratni, tehát gondolom ma választ akar.
2011. aug. 15. 19:05
 2/105 anonim ***** válasza:
91%
Szia, most fiatalon még más, de te tudsz majd érvényesülni, míg ő majd rengeteg negatív élményt fog tapasztalni, amitől lehet frusztrált lesz, és ez rá fogja nyomni a bélyeget a kapcsolatotokra. Őszintén, te is örülsz, hogy nem látszik rajtad, de a gyerekeiteken biztos, hogy fog, ami megint csak tudod mit jelent. De ha te ezt fel tudod vállalni, akkor minden további nélkül.
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
60%

Hát cigánnyal ne kezdj soha, de ha már van valamennyi vér benned akkor már mindegy....

Úgyhogy hajrá, alapítsatok jó nagy családot, ahogy azt szokta e népség.

2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
68%
Ha normális a fickó, Miért ne? Ilyen nincs..
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
77%
Az érzelmeid alapján dönts, és ne azon agyalj, hogy ki mit szól hozzá.
2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:

Kedves második tudtam hogy lesz ilyen kedves válasz.

Első:Nem biztos hogy hogy vele fogom leélni az életemet,még nem tudom.De valahol igazad van.Nem annyira húú de szép pasi,de engem kezd megfogni...Annyit szenvedtem már szeretnék végre tényleg Boldog és normális életet élni.

Utolsó:Ezen gondolkozom amit írtál.

Még annyit hogy sok olyat láttam már ahol Magyarral van cigány(és látszik is rajta)és még sem próbléma.Azt mondta azt akarja hogy tanuljak,ha kell fizeti is mivel,a többi cigány lánynak meg van a 8 Általános és kész.Tehát teljesen normális csak ugye félek az előítéletektől.Bárhova elmegyünk lekezlnek majd minket stb...:S:S:

2011. aug. 15. 19:14
 7/105 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó

Szokásomon híven nem fogok veled veszekedni mert,számítottam ilyen válaszra is.Láthatod hogy normális mentalitásom van és nem"dik hááá more:):)

2011. aug. 15. 19:17
 8/105 anonim ***** válasza:
83%
Ha rajtad nem látszik örülj neki, és mentsd a bőröd. Csak magyarral kezd, úgy jutsz feljebb, úgy lesz normálisabb életed. És ahogy fent irták, a gyerekeiteken kijön, szenvednél miatta, és már miattuk is cigánynak tartanának.
2011. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok oda a cigányokért, de a normálissal találkozok, nem fordulok el tőle, egy két válaszoló, mit csinálnátok, ha cigánynak születettek volna, normális felfogással?
2011. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó. Mármint, hogy normális vagy, ami azért elég ritka, ha van benned cigány. Én azt mondom, hogy hanyagold a fiút, mert a végén belőled is olyan lesz mint a többi. Ha mázlid van, mégis ahhoz a normális 10-20 százalékhoz tartozik, de ehhez tényleg mázli kell.

Egyébként, maradj továbbra is kulturált, és ha még normális kultúrált emberként is bejössz a srácnak... Ki tudja... De én a helyedben inkább hanyagolnám.

2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!