Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom? Kérlek titeket, először gondoljátok végig, hogy ez nem minden esetben "felmelegített töltöttkáposzta".

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert nem tudtunk eleget találkozni, tönkrement a kapcsolat, és kiszeretett belőlem.

Ezt mondta, de azért szeret.

Azt mondta, idézem. "Nem veled van a baj, tökéletes voltál nekem, de ez a kapcsolat így eleve halálra van ítélve, mivel nem lehetünk együtt sokat, és tényleg nagyon szerettelek, de most nem tudom mit érzek, már nem érzek semmit". ?

Ez volt a télen.

Azóta nem beszéltünk, én betegesen szerelmes vagyok belé, mindig rágondolok, és azon töröm a fejem,hogy mit tegyek, hogy visszajöjjön hozzám.

Nem is szakított rendesen, nem állt a szemem elé..

Valahogy azt szeretném elérni, hogy ne nekem kelljen noszogatni, de találkozzunk.

Egyedül van, igazi kocka, nincs barátnője, furcsa ember.

16 éves.

Szerintetek nem hiányzom neki egy kicsit is?

Amikor szakított , azt hittem, könnyebb lesz, de szerinetm utána ő is rájött, hogy mennyire szerettük egymást.

Előre is köszönöm a hasznos, nem lebeszélő válaszokat.


2011. júl. 30. 22:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mi nem sikerült? El vagy tévedve, bocs. Én nem akartam visszaszerezni. Szakít velem aztán még fussak utána? Biztos hogy nem. Ő jött utánam, mindig ő keresett engem, mert hiányoztam neki. Csak egyértelműen nem volt képes azt mondani hogy ne haragudj, tévedtem. Van hogy nehéz ezt beismerni. Pontosan tőlem várta hogy könnyítsem meg a dolgát azzal hogy kérdezzem meg nincs-e kedve újrakezdeni. Hát a nagy... Ha igazán, annyira szeret akkor erőt venne magán és cselekedne. Évekkel később még próbálkozott még, de akkor már késő volt. Én nem TUDOM hogy szeret-e téged. De azt gondolom, mivel azt mondta hogy már nem érez semmit. Ezt az emberek általában akkor mondják ha már nem szeretik a másikat. De lehet hogy a te exed tényleg fura ember, és ő akkor mondd ilyeneket amikor halálosan szerelmes. Ki tudja. Neki kellene akarnia visszaszerezni téged, és nem fordítva. Pláne hogy nem volt képes személyesen szakítani veled. És azt mondtad tél óta nem beszéltetek. Akkor mikor is hívott ő téged? Nem értem. "Ez volt a télen.

Azóta nem beszéltünk..." Ezt 07.30-án írtad. Szóval akkor nem vágom azt a mondatod most hogy " Ő hívott engem...". Most akkor keres vagy nem keres?

2011. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Szerintem töröld le a kariját vagy formázd a c:/ meghajtót.
2011. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyszer keresett áprilisban.
2011. aug. 2. 12:38
 24/26 anonim ***** válasza:
És mit mondott áprilisban?
2011. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Azt, hogy ne haragudjak rá, csak nem tudja, mit érez.

ÉS hogy vonzódik hozzám.

2011. aug. 2. 13:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennyit mondott? És erre te? Miben maradtatok? A vonzódás lehet pusztán testi, attól még nem feltétlenül szeret. Pár hónap alatt már tudhatná mit érez. Vagy megpróbálhatná kideríteni. Érdekes az ürge:S
2011. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!