Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom? Kérlek titeket, először gondoljátok végig, hogy ez nem minden esetben "felmelegített töltöttkáposzta".

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert nem tudtunk eleget találkozni, tönkrement a kapcsolat, és kiszeretett belőlem.

Ezt mondta, de azért szeret.

Azt mondta, idézem. "Nem veled van a baj, tökéletes voltál nekem, de ez a kapcsolat így eleve halálra van ítélve, mivel nem lehetünk együtt sokat, és tényleg nagyon szerettelek, de most nem tudom mit érzek, már nem érzek semmit". ?

Ez volt a télen.

Azóta nem beszéltünk, én betegesen szerelmes vagyok belé, mindig rágondolok, és azon töröm a fejem,hogy mit tegyek, hogy visszajöjjön hozzám.

Nem is szakított rendesen, nem állt a szemem elé..

Valahogy azt szeretném elérni, hogy ne nekem kelljen noszogatni, de találkozzunk.

Egyedül van, igazi kocka, nincs barátnője, furcsa ember.

16 éves.

Szerintetek nem hiányzom neki egy kicsit is?

Amikor szakított , azt hittem, könnyebb lesz, de szerinetm utána ő is rájött, hogy mennyire szerettük egymást.

Előre is köszönöm a hasznos, nem lebeszélő válaszokat.


2011. júl. 30. 22:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 23.00-ás válaszoló.

Hasznos válasz volt. :)

2011. júl. 30. 23:02
 12/26 A kérdező kommentje:

23.02-es semmi gond, teljesen megértelek.

De mikor szakított veled?

Nemcsak 4 hete? :D

Már ha Te vagy az első válaszoló.

Én 6 hónapja várok.

2011. júl. 30. 23:03
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen 4 hete szakított velem egyik napról a másika azt mondta már nem szeret és úgy tekint rám mint legjobb barát. 2 éves kapcsolat után egyik napról a másika kidobott a francba. Ezután mindennel próbálkoztam a mai napig. Pont ma zártam le végleg a dolgot örökre vele .
2011. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ügyes vagy.

Nekem ez fél év alatt sem sikerült, bár úgy elrepült az idő, hogy észre sem vettem...

Ráadásul itt lakik a másik utcában..

Szóval nem egyszerű.

Régen osztálytársak voltunk.

Kiskorunk óta a legjobb barátok.

Szóval egy ideig még így lesz biztosan.

2011. júl. 30. 23:07
 15/26 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. júl. 30. 23:10
 16/26 anonim ***** válasza:
keresd fel wowban, csinálj egy csaj karaktert és majd ott járhattok:D
2011. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
:D komoly válaszokat légyszíves
2011. aug. 2. 10:34
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha fél éve nem keresett nem tudom mire alapozod hogy valaha is fog. Azt honnan szedted hogy rájött hogy mégis szeret? Mert nekem a leírtak alapján úgy tűnik nem jött rá semmi ilyesmire. Nem mondom hogy felejtsd el, a te dolgod hogy meddig akarsz szenvedni meg a múlt miatt rinyálni. Ha nem vagy hajlandó elfogadni hogy nem szeret, akkor úgysem felejtesz. Nekem is hosszú időbe telt elfelejteni a volt pasimat 5 év kapcsolat után. Ő keresett is engem rendszeresen, na ő tényleg nem tudta mit akar. Nem volt már akkor köztünk semmi. Reménykedtem hogy még mindig szeret, de azt kell mondjam hogy hiába. Mikor ezt beláttam utána már nyitottabb voltam a világra, és a világban fellelhető pasikra, és egyszer csak sikerült újra szerelmesnek lennem. Valaki másba persze. Az előző barátommal azóta is nagyon jóban vagyunk, jó barátok lettünk. Amíg nem tudod felfogni hogy ennek vége, addig nem tudsz tovább lépni. Értsd meg hogy már nem szeret, és ez ellen nem tehetsz már semmit. Amíg ebben az álomvilágban élsz addig bizony szomorú és beteges önsajnálat a sorsod, és így a kutyának sem fogsz kelleni. Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy kapisgálni kezd hogy már nem szeret? Előre is köszönöd a hasznos és nem lebeszélő válaszokat. Ilyen helyzetben csak lebeszélni lehet, mivel két nagy sallert sajnos nem tudunk adni hogy észhez térj.
2011. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Két éve dobott a francia exem, azóta sem tudtam magamban lezárni a dolgot (amúgy ő sem). Ő ugyanolyan típus, mint a te volt barátod. Ha egyetlen szóval kellene jellemeznem, akkor az a fura lenne. (:


Amikor szakítottunk, én mondtam, hogy ő lesz az, akit nem fogok tudni elfelejteni. Múlt héten ez be is bizonyosodott: hiába a két év, hiába nem beszélünk, a vonzalom ugyanúgy megvan közöttünk. Nem fogom tudni őt elfelejteni, max. megtanulok majd együtt élni ezzel a érzéssel...


(Ha szeretnél esetleg beszélni róla, írj privit, ha gondolod...)


22L

2011. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 11.28-as válaszolónak, az előtte szólónak is, de csak annyi megjegyzést tennék hozzá: te nem tudhatod, hogy szeret-e. Egyébként ő hívott fel, de mindegy.

Attól, hogy neked nem sikerült, másnak még sikerülhet.

2011. aug. 2. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!