Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom? Kérlek titeket, először gondoljátok végig, hogy ez nem minden esetben "felmelegített töltöttkáposzta".

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert nem tudtunk eleget találkozni, tönkrement a kapcsolat, és kiszeretett belőlem.

Ezt mondta, de azért szeret.

Azt mondta, idézem. "Nem veled van a baj, tökéletes voltál nekem, de ez a kapcsolat így eleve halálra van ítélve, mivel nem lehetünk együtt sokat, és tényleg nagyon szerettelek, de most nem tudom mit érzek, már nem érzek semmit". ?

Ez volt a télen.

Azóta nem beszéltünk, én betegesen szerelmes vagyok belé, mindig rágondolok, és azon töröm a fejem,hogy mit tegyek, hogy visszajöjjön hozzám.

Nem is szakított rendesen, nem állt a szemem elé..

Valahogy azt szeretném elérni, hogy ne nekem kelljen noszogatni, de találkozzunk.

Egyedül van, igazi kocka, nincs barátnője, furcsa ember.

16 éves.

Szerintetek nem hiányzom neki egy kicsit is?

Amikor szakított , azt hittem, könnyebb lesz, de szerinetm utána ő is rájött, hogy mennyire szerettük egymást.

Előre is köszönöm a hasznos, nem lebeszélő válaszokat.


2011. júl. 30. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Velem 4 hete szakítottak, de egyszer megalázkodva elmondtam hogy még mindig szerelmes vagyok erre ő nemtom hogy akarlak vagy sem. Azóta ráírtam, hogy legyen vége felejtsük el egymást.

Te se alázkodj meg senki nem ér annyit, főleg ha ő dobott érted. Engem életem szerelme dobott, szerintem soha senkit nem fogok annyira szeretni mint őt, de nem érdekel, nem fogok vele beszélni, és megpróbálom elfelejteni.


Írj rá, hogy találkozzatok és dumáljátok meg a dolgot, hogy összejöttök e vagy sem. Ha összejöttök gondold végig, ezután is bármelyik pillanatban ugyan azt tudja mondani hogy már nem szeret és hoppon maradsz. Ha meg megint lekoptat akkor meg acélozódj meg és próbáld elfelejteni azt a szemetet aki így széjjeltört téged.

2011. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg!
2011. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért nem tudtatok eleget együttlenni? Messze lakik? :S Amúgy szerintem ha mind két fél akarja, bármit meg lehet oldani. De a leírtak alapján, bár nem ismerem a srácot, de szerintem ő nem éppen arra törekszik, hogy helyrehozzátok a kapcsolatotokat. Egy kapcsolathoz két ember kell.. kettő... és nem elég az, hogy te nap mint nap azon töröd a fejedet, hogy hogy hozd helyre a dolgokat, ő meg le se sza*ja, hogy mi van veled. :S Mert ez kívülről nagyon így tünik. Szerintem ha továbbra sem keres meg ilyesmi, akkor hagyd a francba ! :)
2011. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát eléggé felületesen írtam le, mert nagyon bonyolult a helyzet(nem írhatom ide ki), ő próbálkozott a kapcsolat közben, de szerintem belefáradt.

Tanácsokat szeretnék hallani. :)

Ne azt, hogy felejtsem el, mert nem fogom!

2011. júl. 30. 22:48
 5/26 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok.


Akkor ha nem fogod elfelejteni akkor mit akarsz? Hogy ő hívjon fel, hogy még szeret és folytatni akarja? Felvilágosítalak nem fog.


Akkor ha te még össze akarsz jönni vele, holnap kb 2 kor hívd fel beszéljetek meg egy találkozót. A találkozón mond meg neki, hogy te folytatni akarod és ő akarja e. Ennyi. Ne noszogasd ne alázkodj meg csak mond meg neki, hogy így érzel és ez van. Akkor ő akarja vagy nem.


Mit szeretnél ezen kívül hogy mondjuk. Ő sosem fog kezdeni főleg ha ő szakított.

2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt akartam. Csak pl. hogy mit mondjak neki, elhívhatom-e stb..

Oltás és szidás nélkül.:)

De ezt sosem lehet megúszni.

Köszi.

2011. júl. 30. 22:56
 7/26 mimano ***** válasza:

"Ne azt, hogy felejtsem el, mert nem fogom!"


Pedig elfogod. Hidd el!

2011. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember érzi melyik az a kapcsolat, amiért megéri küzdeni, amiért megéri megalázkodni, változtatni vagy bocsánatot kérni a másik helyett...

Én is megtettem mindezt, és már 4 éve együtt élünk. Nem minden férfi kész rögtön egy kapcsolatra, vannak akikben törések, csalódások, félelmek vannak. De egy okos és ügyes nő, aki szeret képes ezeket "begyógyítani".

Persze most nem a menthetetlen gonosztevők megváltoztatásáról beszélek.


A barátod talán megijedt attól amit valóban érez irántad.

Tanácsot adni nehéz.


Én volt hogy elmentem hozzá és addig ültem az ajtaja előtt és csörgettem őt, amíg be nem engedett...


Szóval találj ki valami frappánsat, próbáld kitalálni hogy tudnátok többet találkozni és ezt vesd fel neki. Vagy kérj talit barátként, mondd neki hogy hiányzik a társasága, mint barátként aztán csábítsd el.

2011. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Fél éve szenvedek, és már mindent megtettem, hogy ez ne így legyen, de nem megy. Egyre rosszabb.
2011. júl. 30. 23:00
 10/26 anonim ***** válasza:

Bocsi csak én is ilyen vagyok várom hogy hívjon, hogy azt mondja még szeret és hogy velem akar lenni. Hogy rám írjon msn-en hogy hiányzom neki. Én is ilyenekben áltattam magam egy ideig, de rá kellett jönnöm hogy így eldobott és már nem akar. Bármit megtettem volna hogy együtt maradjunk de neki nem volt elég. Akkor ezután már nekem sem kell, lehet ő volt életem szerelme de lesz@rom. Ha lesz más lesz ha nem nem, de nekem ő soha az életben nem kell.


Csak ezért jöttek belőlem az indulatok bocsi.

2011. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!