Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmelegített kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegített kapcsolatban mennyi az esélye hogy sokáig együtt maradunk?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal és újra kibékültünk, persze nem azonnal. Ha megbeszéljük a problémát akkor újra lehet kezdeni tiszta lappal az egészet? Szinte az elejétől kezdve? Van vkinek ebben vmi tapasztalata?

Mennyi az esélye hogy sokáig együtt maradunk?

18/L 18/F


2009. júl. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi egy év után szakítottunk, a sok veszekedés miatt, majd néhány hónap eltelte után ismét összejöttünk, a kapcsolatunk pontosan ugyanolyan volt, mint azelőtt :) Tehát jó is volt meg rossz is, mert csupán néhány hónapig bírtuk megint, és abból az okból amiért először is, azért szakítottunk másodjára is. Féléve. Úgy tűnik végleg. Ha rajtam múlna, szerintem ismét összejönnék vele.

Visszatérve rátok, szóval az esély megvan rá, hogy sokáig együtt lesztek, ha meg tudjátok oldani a problémát, meg ha csak kis összeveszésről van szó, akkor szerintem ne aggódj. Sok sikert Nektek ;)

2009. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végülis ennek az összeveszésnek szakítás lett a vége, de kibékültünk.
2009. júl. 18. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolat, házasság, szeelem szex, gyermeknevelés érettség nélkül nem megy.

Előbb éretté kell lenni!

Hit által lehetséges!

Kérj segítséget!

B.

2009. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
??:D
2009. júl. 19. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem van esélye, miénk második nekifutásra ezerszer jobb, mint elsőre.
2009. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

felmelegíteni a kapcsolatot mint a káposztát azok szoktak akik képtelenek tovább lépni az életben. és csak a múltba tudnak vissza nézni. és egymásba kapaszkodnak.

az újra kezdések nem szoktak sokáig tartani.

2017. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!