Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a felmelegített kapcsolat sikerében?

Figyelt kérdés
3 hónapig jártunk, szakítottam vele 1 hónapja, mert úgyéreztem kihűlt a kapcsolatunk. De most újra megmozdult bennem valami, udvaroltam neki, és újra randizunk hamarosan. ő 16 L én 21 F. fura érzés, mert rossz volt mással látni, mindketten mással is próbálkoztunk, de most mégis visszatértünk egymáshoz.
2009. nov. 8. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eleje megint jó lesz, aztán végleg szétmentek. Ezzel 1ütt végig kell csinálni, mert addig úgy sem nyugszol. Utána már biztos leszel benne, hogy nektek nem megy 1ütt.
2009. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaja van egy olyan érzésem hogy szerdán a randinkon megint összejövünk.


de am az miatt mentünk szét, hogy 3 hétig nem taliztunk, és nem is hiányzott. :S

2009. nov. 8. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elég érettek vagytok egy komoly kapcsolathoz, akkor esetleg...De mit vársz egy 16 éves lánykától? Mellesleg te se vagy még elég érett, ahogy a szavaidból lejön. Már ne hari, de hogy tud egy kapcsolat 3 hónap alatt kihűlni? Addigra el sem mélyül, nemhogy kihűljön... Marhára komoly kapcsolat lehetett, ha 1 hónapja szakítottatok és azóta becsajoztál, ő meg bepasizott...Hát én nem sok jövőt jósolok nektek, pláne, hogy ennyire éretlenek vagytok még.
2009. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám azt mondta, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Ez többnyire igaz is.
2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
konkrétan tudok egy ilyen esetet, a barátnőmmel történt ez hét éve, már jegyesek és gyereket terveznek, a kor és a hónap is egyezik. próbát megér, csak vigyázz az érzéseire, nehogy megbánsd, hogy egyszer ez egyszer az...
2009. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még kiegészíteném az előzö válaszomat, hogy pár hónapja élt nála a srác és 3 hónapra szakítottak. de azt mondom, hogy 1 hónap járás után nem ismerheted annyira, lehet hogy csomó titkot rejt, és összehangolódtok. én 1 éve vok együtt a barátommal és mai napig tud olyat mutatni amit nem néznék ki belőle, jót is rosszat is..
2009. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hónapig jártunk, 1 hónap szünet és most folytatjuk. :)
2009. nov. 11. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Szuper lesz minden az elején,aztán jön a lejtő. Tapasztalat.

Nem igazán sikeres ez a káposztás melegítős dolog.

2017. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!