Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtm. Megkeressem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtm. Megkeressem? Mit gondoltok az "ujonnan felmelegített "kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés
Röviden: megismertem egy srácot nyár elején, de mindenféle kis aproság miat balhéztam vele és nem értékeltem igazán azt, amit adott nekem. Hisztiztem és nagyon ostobn viselkedtem. November közepe táján dobott, mert már nem birta ezt tovább (nem csodálom..) féltékenykedtem, hisztiztem, nem vettem figyelembe a tetteit (amivel a szerelmét mutatta ki) és most volt egy pasim 1 honapig..alpári bunko volt és egyre többet gondolok a nyárira és egyre jobban hiányzanak a dolgai amit értem tett..és csak most értékelem őt igazán..nagyon sajnálom. Másik városban lakik és már olyan szinten rá vágyom, hogy el akarok utazni (200km re tőlem) és csak sétálni és nosztalgiázni abban a gyönyörű vásorban. .meg persze a találkoás sem kizárt
2010. jan. 14. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
mmint, hog ott összefutok vele "véletlen". nemrég irt egy levelet. de semmi különös csak hogy ha gondolm kezeli az egyik internetes oldalam, ha én em kerülök gép közelbe. erre vissza irtam hogy persze nyugodtan, és ha akarja én is kezelem az övét...erre nem válaszolt már. mit gondoltok? felkeressem? vagy mostmár ne?
2010. jan. 14. 19:05
 2/5 A kérdező kommentje:
bcs a hibákért de ritk szar a billentyűzetem..
2010. jan. 14. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg volt a másik f*szi, addig kapcsolatban voltatok, valahogy?
2010. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem. egyáltalán nem. mert annyira rossz volt h szakitott velem, hogy minden kapcsoatot megszakitottam és ugy bezséltuk meg hogy ha én már gy érzem hogy tudok ele bezsélni akkor elkeressuk egymást...és most bezsélünk jra msn en
2010. jan. 14. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
vedd fel vele a kapcsolatot,és ha pozitív visszajelzéseket kapsz,akkor lehet,hogy nem csak nosztalgiázni mész vissza abba a széép városba..:) LOL
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!